Wrzesień z Mobilnym AMO

0
63
views

Trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów wrześniowy etap szkoleń rozpoczęli w Łasku. W tym miesiącu odwiedzili również Ozorków, a wkrótce pojawią się w Sieradzu (16 września), Opocznie (17 września), Bychlewie (18 września), Piotrkowie Trybunalskim (24 września) i Łodzi (26 września).


W stolicy województwa tym razem miejscem bezpłatnego szkolenia dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz rodziców będzie obiekt Milan Club Polonia, mieszczący się przy ul. Potokowej 12. W sali konferencyjnej odbędzie się teoretyczna część zajęć. Tematem wykładu (początek o godz. 16) będzie indywidualizacja. Później uczestnicy szkolenia przeniosą się na boisko na część praktyczną. O godz. 17.15 rozpocznie się poświęcony rozwijaniu percepcji trening pokazowy w kategorii wiekowej U-13 (roczniki 2007 i 2008). Na 18.30 zaplanowano natomiast początek gry selekcyjnej grupy U-11 (roczniki 2009 i 2010).

Uczestnicy zajęć prowadzonych przez Sławomira Kraskę i Rafała Poznańskiego otrzymają zestaw materiałów edukacyjnych przygotowanych przez PZPN (Piłka nożna bez dyskryminacji i ABS trenera dzieci), ulotki na temat reagowania na dyskryminację oraz najnowsze publikacje przygotowane przez piłkarską centralę.

Termin zapisów na szkolenia Mobilnego AMO w danym powiecie na terenie woj. łódzkiego upływa na dzień przed rozpoczęciem zajęć. Certyfikaty zostaną wygenerowane po zalogowaniu na portalu pzpn24.pzpn.pl.

MAMO Milan

 

źródło: lzpn.org

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ