WOŚP – PLH WYGRAŁA

0
496
views

Pęczniewska Liga Halowa – Poddębicka Liga Halowa 11:4 (6:1)

Ciepłoch Marek-4, Kuźniak Przemysław-3, Wypiór Tomasz-3, Mistrzak Daniel-1 … Makowski Jakub-2, Waligórski Radosław-1, Jesionowski Kamil-1.

Skład Pęczniewskiej Ligi Halowej: Stasiak Rafał, Krzesiński Radosław, Ciepłoch Marek, Magnuski Norbert, Wypiór Tomasz, Kuźniak Przemysław, Mistrzak Daniel.

Skład Poddębickiej Ligi Halowej: Jewczak Artur, Jesionowski Kamil, Makowski Jakub, Waligórski Radosław, Cichosz Adam, Osiński Kamil, Kochanek Arkadiusz, Galoch Dariusz.

W niedzielę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, doszło do meczu między reprezentacją PĘCZNIEWSKIEJ LIGI HALOWEJ, a reprezentacją PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ. Spotkanie zostało rozegrane w Pęczniewie, ponieważ inicjatorem tego meczu był Radny Powiatu Poddębickiego Błażej Dudziński, który zaproponował taką konfrontację i zaprosił do siebie. W tym pojedynku wielu zawodników nie mogło wystąpić, ale mecz się odbył i wszyscy byli zadowoleni, że pomysł był trafiony, a pełne trybuny kibiców emocjonująco dopingowały swoich zawodników. Po ostatnim gwizdku, patrząc na wynik, miejscowi kibice byli bardzo usatysfakcjonowani, że ich drużyna tego dnia triumfowała. Mamy nadzieję, że te mecze wejdą w kalendarz imprez związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i już za rok mecz rewanżowy, może w Poddębicach tym razem.

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ