Witold Obarek trenerem KEEZA Term Neru Poddębice

6
294
views

To nieoczekiwany powrót na ławkę trenerską. Witold Obarek (na zdjęciu) poprowadzi KEEZA Termy Ner Poddębice w rundzie rewanżowej IV ligi łódzkiej. Doświadczony szkoleniowiec będzie miał za zadanie utrzymać poddębiczan na czwartoligowym poziomie. Będzie to trudne, bo drużyna grająca swoje domowe mecze w Byczynie zgromadziła jesienią zaledwie dziesięć punktów.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

 

Poprzedni artykułSPARINGOWA PORAŻKA
Następny artykułZWYCIĘSTWO PO CIĘŻKIM BOJU
UDOSTĘPNIJ

6 KOMENTARZE

  1. Powrót Obarka Cieszy ! Dlaczego nic tutaj nie ma o PLH co roku była jakaś informacja a w tym roku Cisza? Czy jest to powód tego że stronę medialna przejęli Epd24 / Dziennik łódzki / Nad Wartą i inne portale które co tydzien głośno o tym mówią ??

  2. Czekam z niecierpliwością na informacje. Będę mógł publicznie oznajmić okoliczności w jakich ubiegłoroczny organizator przełożył finał oraz nie podjął rozmów o tegorocznej lidze Halowej. Kilka załączników w postaci zdjęć z Gliwic oraz wiadomości SMS też się znajdzie.

  3. Qrwa, jak Pan może nazwać kogoś złodziejem, jeżeli liga nie jest Pana własnością. Po za tym teraz jest lepiej. Wydaje mi się ze oprócz Pana nikt nie ma o to żalu, ze jest nowy organizator. Miłego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ