TYLKO GLKS SARNÓW/DALIKÓW Z PUNKTAMI

0
97
views

IV LIGA 

Włókniarz Zelów – KEEZA Termy Ner Poddębice 

mecz przełożony na 28 października i zostanie rozegrane w Byczynie

 

pozostałe mecze:

Jutrzenka Drzewce 1:4 Ceramika Opoczno
Orkan Buczek 3:1 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 1:1 LKS Kwiatkowice
Polonia Piotrków 2:2 Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 2:0 Stal Głowno
Warta Sieradz 1:0 MKP-Boruta Zgierz
Pogoń Zduńska Wola 3:1 Jutrzenka Warta
Andrespolia Wiśniowa Góra 4:1 Orzeł Nieborów
Czarni Rząśnia -:- Skalnik Sulejów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 15 39 48 16 12 3 0
2 MKP-Boruta Zgierz 15 36 36 13 11 3 1
3 Orkan Buczek 15 35 53 20 11 2 2
4 Warta Sieradz 15 35 45 18 11 2 2
5 Stal Głowno 15 29 24 17 9 2 4
6 LKS Kwiatkowice 15 25 44 20 7 4 4
7 Polonia Piotrków 15 23 25 25 7 2 6
8 Zjednoczeni Stryków 15 23 24 19 6 5 4
9 Omega Kleszczów 15 22 33 21 6 4 5
10 Pogoń Zduńska Wola 15 22 27 24 6 4 5
11 Orzeł Nieborów 15 19 30 30 5 4 6
12 Włókniarz Zelów 14 17 21 22 4 5 5
13 Skalnik Sulejów 14 17 24 23 5 2 7
14 Jutrzenka Warta 15 16 21 29 4 4 7
15 Warta Działoszyn 15 15 24 30 3 6 6
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 15 13 28 39 3 4 8
17 Jutrzenka Drzewce 15 10 17 50 3 1 11
18 KEEZA Termy Ner Poddębice 14 7 16 55 2 1 11
19 Ceramika Opoczno 15 6 9 42 1 3 11
20 Czarni Rząśnia 14 4 11 47 1 1 12

 

 

KLASA OKRĘGOWA

GLKS Sarnów/Dalików – PTC Pabianice 4:0 (0:0)

Kołakowski Przemysław-2, Borowski Sebastian, Wijas Bartłomiej.

skład: Sznajder Karol – Nowacki Arkadiusz (81′ Surowiec Radosław), Jesionowski Kamil, Borowski Sebastian (75′ Nowak Adam), Wijas Bartosz, Piątkowski Dawid (Krysiak Rafał), Szymajda Aleksander, Makowski Jakub (Sokołowski Bartosz), Misztal Jakub, Majcherowicz Mateusz, Kołakowski Przemysław.

rezerwowy: Chodakowski Mikołaj

 

KS II Kutno – Termy Uniejów 

mecz się nie odbył z powodu kilku zawodników z Uniejowa, przebywających na kwarantanie

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 12:0 KKS Koluszki
Victoria Rąbień 1:2 Widzew II Łódź
GKS Ksawerów 3:1 AKS SMS Łódź
Zawisza Rzgów 2:0 GLKS Dłutów
Włókniarz Pabianice 2:0 UKS SMS Łódź
LKS Różyca 2:6 Start Brzeziny
GLKS Sarnów/Dalików 4:0 PTC Pabianice
KAS Konstantynów 3:0 Orzeł Parzęczew

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Widzew II Łódź 14 36 54 10 12 0 2
2 LKS Różyca 14 31 36 20 10 1 3
3 Włókniarz Pabianice 14 30 30 14 10 0 4
4 Start Brzeziny 14 29 51 27 9 2 3
5 AKS SMS Łódź 14 27 34 13 8 3 3
6 GKS Ksawerów 14 26 32 18 8 2 4
7 Sokół II Aleksandrów 14 24 40 19 7 3 4
8 UKS SMS Łódź 14 22 45 22 7 1 6
9 KAS Konstantynów 14 20 30 29 6 2 6
10 Termy Uniejów 13 19 25 32 6 1 6
11 Zawisza Rzgów 14 18 19 24 5 3 6
12 KKS Koluszki 14 17 17 32 5 2 7
13 Victoria Rąbień 14 16 37 39 5 1 8
14 GLKS Sarnów/Dalików 14 15 32 42 4 3 7
15 KS II Kutno 13 13 23 32 4 1 8
16 Orzeł Parzęczew 14 11 22 49 3 2 9
17 GLKS Dłutów 13 4 8 43 1 1 11
18 PTC Pabianice 13 0 6 76 0 0 13

 

 

KLASA A GRUPA III 

Orzeł Kazimierz – Pisia Zygry 6:0 (0:0)

skład: Matusiak Przemysław – Cichosz Adam, Dudczak Arkadiusz, Nowak Bartłomiej (65′ Mielnik Szymon), Chmielecki Patryk, Dominowski Damian, Dudczak Radosław (70′ Kwapiszewski Jakub), Kubiak Krystian, Stajewski Maciej, Waligórski Radosław.

rezerwowi: Kycia Sebastian, Szczęsny Marcin.

 

Włókniarz II Pabianice – Sazan Pęczniew 7:3

 

pozostałe mecze:

MULKS Łask 6:1 Rokita Rokitnica
Włókniarz II Pabianice 7:3 Sazan Pęczniew
Pogoń II Zduńska Wola 1:1 UMKS Korab Łask
Jutrzenka Bychlew 1:2 Włókniarz Konstantynów
Olimpia Karsznice 0:1 Iskra Dobroń
Orzeł Piątkowisko 5:0 GKS Sędziejowice
Orzeł Kazimierz 6:0 Pisia Zygry

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 11 30 45 11 10 0 1
2 Orzeł Kazimierz 11 24 40 15 8 0 3
3 Orzeł Piątkowisko 11 24 38 17 8 0 3
4 Pisia Zygry 11 23 37 32 7 2 2
5 Włókniarz II Pabianice 10 19 27 24 6 1 3
6 Pogoń II Zduńska Wola 11 19 34 20 6 1 4
7 Olimpia Karsznice 10 15 22 17 5 0 5
8 UMKS Korab Łask 10 14 18 20 4 2 4
9 Włókniarz Konstantynów 11 14 22 23 4 2 5
10 MULKS Łask 11 9 18 41 3 0 8
11 Jutrzenka Bychlew 10 8 17 37 2 2 6
12 Rokita Rokitnica 11 8 17 40 2 2 7
13 Sazan Pęczniew 11 7 20 42 2 1 8
14 GKS Sędziejowice 11 3 10 26 0 3 8

 

 

 

KLASA A GRUPA IV

Bzura Młogoszyn – Grom Powodów 9:2 (5:0)

Cichy Krystian, Urbaniak Wojciech

skład: Pietruszka Przemysław – Karolak Łukasz, Swęderski Artur, Artur Jewczak, Schmeichel Łukasz – Terlecki Michał, Kupis Tomasz, Andrzejczak Dawid, Jałkiewicz Patryk, Cichy Krystian – Urbaniak Wojciech

 

pozostałe mecze:

Malina Piątek 4:0 Ostrovia Ostrowy
Kanarki Małachowice 1:3 Górnik Łęczyca
Kotan Ozorków 0:2 Bzura Ozorków
Victoria Grabów 2:3 Kobra Leźnica Wielka
MKS Mianów 1:4 LKS Świnice Warckie
Bzura Młogoszyn 9:2 Grom Powodów
Magnat Sierpów 4:0 SPKMS Żychlin

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 11 30 38 10 10 0 1
2 Bzura Ozorków 11 25 49 13 8 1 2
3 Malina Piątek 10 25 38 15 8 1 1
4 Magnat Sierpów 10 21 30 12 7 0 3
5 LKS Świnice Warckie 11 20 35 17 6 2 3
6 Bzura Młogoszyn 11 20 31 25 6 2 3
7 Kobra Leźnica Wielka 11 20 30 23 6 2 3
8 Victoria Grabów 11 19 27 20 6 1 4
9 Kotan Ozorków 11 15 34 20 4 3 4
10 Ostrovia Ostrowy 11 12 23 37 4 0 7
11 Kanarki Małachowice 11 6 30 54 2 0 9
12 MKS Mianów 10 3 11 36 1 0 9
13 Grom Powodów 11 3 15 54 1 0 10
14 SPKMS Żychlin 10 0 6 61 0 0 10

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ