Obserwuj nas na Facebook

TYLKO DWA PUNKTY NASZYCH DRUŻYN

IV liga

Termy Ner Poddębice – Zjednoczeni Stryków 1:1

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 1:1 Stal Niewiadów
KS Sand Bus Kutno 1:1 LKS Kwiatkowice
Warta Działoszyn 6:1 Pilica Przedbórz
Pogoń Zduńska Wola 0:3 Orkan Buczek
Warta Sieradz 3:0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Zelów 1:2 RKS Radomsko
Omega Kleszczów 0:2 Ceramika Opoczno
Termy Ner Poddębice 1:1 Zjednoczeni Stryków

 

tabela:

1 RKS Radomsko 14 36 41 12 12 0 2
2 Warta Sieradz 14 35 34 14 11 2 1
3 Orkan Buczek 14 31 33 6 9 4 1
4 KS Sand Bus Kutno 14 31 32 16 10 1 3
5 LKS Kwiatkowice 14 31 28 16 10 1 3
6 Zjednoczeni Stryków 15 23 21 20 7 2 6
7 Ceramika Opoczno 14 22 17 18 7 1 6
8 Termy Ner Poddębice 14 19 25 28 6 1 7
9 Andrespolia Wiśniowa Góra 14 19 23 26 5 4 5
10 Włókniarz Zelów 14 17 18 23 5 2 7
11 Omega Kleszczów 14 14 25 28 4 2 8
12 Pelikan II Łowicz 14 14 17 34 4 2 8
13 Warta Działoszyn 14 13 27 36 3 4 7
14 Pogoń Zduńska Wola 14 12 15 24 3 3 8
15 Pilica Przedbórz 15 12 23 36 3 3 9
16 Stal Niewiadów 14 6 10 30 1 3 10
17 MKP-Boruta Zgierz 14 6 12 34 1 3 10

 

 

Klasa okręgowa:

Termy Uniejów – Włókniarz Pabianice 0:0

GLKS Sarnów/Dalików – ŁKS II Łódź 1:5

 

pozostałe mecze:

Widzew II Łódź 7:0 Sokół II Aleksandrów
Zawisza Rzgów 2:0 GKS Ksawerów
Włókniarz Konstantynów 4:3 Start Brzeziny
PTC Pabianice 0:3 LKS Rosanów
GLKS Sarnów/Dalików 1:5 ŁKS II Łódź
Orzeł Parzęczew 2:4 Stal Głowno
Termy Uniejów 0:0 Włókniarz Pabianice
UKS SMS Łódź -:- Bzura Ozorków

 

tabela:

1 Widzew II Łódź 13 37 71 9 12 1 0
2 ŁKS II Łódź 13 37 61 9 12 1 0
3 Zawisza Rzgów 13 30 28 16 9 3 1
4 Stal Głowno 13 24 34 28 7 3 3
5 Orzeł Parzęczew 13 22 35 22 7 1 5
6 Termy Uniejów 13 22 29 26 7 1 5
7 GKS Ksawerów 13 22 29 33 7 1 5
8 Włókniarz Pabianice 13 20 18 16 6 2 5
9 Start Brzeziny 13 19 35 32 6 1 6
10 LKS Rosanów 13 18 29 31 6 0 7
11 UKS SMS Łódź 12 14 25 34 4 2 6
12 Sokół II Aleksandrów 13 11 19 34 3 2 8
13 Włókniarz Konstantynów 13 10 21 44 3 1 9
14 PTC Pabianice 13 6 9 43 2 0 11
15 GLKS Sarnów/Dalików 13 5 19 44 1 2 10
16 Bzura Ozorków 12 1 5 46 0 1 11

 

 

Klasa „A” grupa III

Bzura Młogoszyn – Sazan Pęczniew 6:5

pozostałe mecze:

KS II Kutno 0:3 Victoria Rąbień
Malina Piątek 3:6 OSP Iskra Głowno
Dąbrowianka Dąbrowice 0:1 MKS Mianów
LKS Świnice Warckie 5:2 Magnat Sierpów
Bzura Młogoszyn 6:5 Sazan Pęczniew
Witonianka Witonia 1:1 Ostrovia Ostrowy
Kotan Ozorków 0:1 Kobra Leźnica Wielka

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 11 26 40 12 8 2 1
2 Victoria Rąbień 11 26 43 15 8 2 1
3 KS II Kutno 11 24 29 13 8 0 3
4 Ostrovia Ostrowy 11 23 34 23 7 2 2
5 Bzura Młogoszyn 11 20 31 22 6 2 3
6 Sazan Pęczniew 11 20 40 25 6 2 3
7 MKS Mianów 11 16 22 24 5 1 5
8 Kobra Leźnica Wielka 11 13 17 23 3 4 4
9 Kotan Ozorków 11 13 24 30 4 1 6
10 LKS Świnice Warckie 11 12 20 32 3 3 5
11 Dąbrowianka Dąbrowice 11 8 17 27 2 2 7
12 Magnat Sierpów 11 7 17 37 2 1 8
13 OSP Iskra Głowno 11 6 15 38 2 0 9
14 Malina Piątek 11 6 21 49 2 0 9

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – Pamapol-Hetman Rusiec 2:4

pozostałe mecze:

Inter-Sieradz Woźniki 2:5 LGKS Charłupia Mała
LKS Kalinowa 3:5 Rokita Rokitnica
Pisia Zygry 2:4 Pamapol-Hetman Rusiec
LKS Kobierzycko 1:2 UKS Ustków
RKS Rychłocice 1:1 LKS Pyszków
UMKS Ostrowia w Ostrówku 1:4 Sokół Goszczanów
GKS Sędziejowice 7:2 LZS Rębieskie
Victoria Szadek 3:1 Unia Sieradz-Męka

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 14 31 52 27 9 4 1
2 GKS Sędziejowice 14 28 55 37 9 1 4
3 LKS Pyszków 14 26 31 18 7 5 2
4 Victoria Szadek 14 25 32 21 8 1 5
5 LGKS Charłupia Mała 14 24 51 31 7 3 4
6 RKS Rychłocice 14 24 38 28 7 3 4
7 Pamapol-Hetman Rusiec 14 23 36 34 7 2 5
8 Rokita Rokitnica 14 20 32 32 6 2 6
9 Inter-Sieradz Woźniki 14 20 23 32 6 2 6
10 LKS Kobierzycko 14 19 33 38 6 1 7
11 Pisia Zygry 14 18 37 37 5 3 6
12 LZS Rębieskie 14 16 34 39 5 1 8
13 Unia Sieradz-Męka 14 16 33 39 4 4 6
14 UKS Ustków 14 13 27 42 3 4 7
15 LKS Kalinowa 14 9 18 47 2 3 9
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 14 3 17 47 0 3 11

 

 

Klasa „B” grupa II

Grom Powodów – Start Szczawin 0:2

pozostałe mecze:

LKS Dąbrówka 10:0 Sokół Lutomiersk
Santos Czerchów 3:1 LKS Modlna
Kanarki Małachowice 2:1 Victoria Grabów
Grom Powodów 0:2 Start Szczawin
Włókniarz II Konstantynów 10:2 Sokół Skromnica

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 10 26 42 15 8 2 0
2 Victoria Grabów 9 17 28 9 5 2 2
3 Santos Czerchów 9 16 18 14 5 1 3
4 Start Szczawin 9 15 16 14 5 0 4
5 Grom Powodów 8 13 15 11 4 1 3
6 LKS Dąbrówka 9 13 26 15 4 1 4
7 Kanarki Małachowice 8 12 16 17 4 0 4
8 Orzeł Wróblew 9 12 33 23 4 0 5
9 LKS Modlna 9 9 12 18 2 3 4
10 Sokół Lutomiersk 9 8 17 25 2 2 5
11 Sokół Skromnica 9 0 7 69 0 0 9

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego