Trenerzy trenerom – konferencja szkoleniowa

0
88
viewsDo 19 kwietnia 2019 można się zapisywać na konferencje szkoleniową organizowana przez Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej. Konferencja odbędzie się w dniach 1-2 maja na obiektach warszawskiej Legii, a każdy z uczestników otrzyma m.in. certyfikat do licencji trenerskich UEFA, materiały szkoleniowe oraz bilet na finał Pucharu Polski (2 maja, Stadion Narodowy).

Trenerzy trenerom – z doświadczeń polskich i zagranicznych, to przewodnie hasło konferencji, na której prelegentami będą: Jerzy Brzeczek, Dariusz Wosz, Edward Klejndinst, Dariusz Śledziewski, Wojciech Tomaszewski, Marek Śledź i Jacek Zieliński. Wśród gości specjalnych znajdą się: Henryk Kasperczak, Andrzej Strejlau, Antoni Piechniczek, Jan Urban, Michał Probierz oraz Jacek Magiera. Dzięki merytorycznej współpracy z Legią pierwszego dnia konferencji uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelach szkoleniowych kongresu Science4Football.

W szkoleniu będzie mogło wziąć udział 200 osób. Chętni do 19 kwietnia mogą się rejestrować wypełniając formularz zgłoszeniowy na portalu PZPN24-Konferencja MZPN. Dla osób, które zrobią to do 31 marca koszt udziału w konferencji wyniesie 390 zł. Po tym terminie trzeba będzie zapłacić 440 zł. Szczegółowe informacje dotyczące udziału w konferencji można znaleźć na stronie: www.stpn.com.pl

 

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ