KLASA OKRĘGOWA
KEEZA Termy Ner Poddębice – Włókniarz Pabianice 0:0
ŁKS III Łódź – Termy Uniejów 6:1
… Matusiak
GLKS Sarnów/Dalików – Victoria Rąbień 0:6
pozostałe mecze:
Włókniarz Zgierz | 2:3 | LKS Różyca |
Sokół II Aleksandrów | 1:2 | GKS Ksawerów |
UKS SMS Łódź | 0:4 | AKS SMS Łódź |
ŁKS III Łódź | 6:1 | Termy Uniejów |
Iskra Dobroń | 1:0 | KAS Konstantynów |
GLKS Sarnów/Dalików | 0:6 | Victoria Rąbień |
KEEZA Termy Ner Poddębice | 0:0 | Włókniarz Pabianice |
Tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | AKS SMS Łódź | 18 | 43 | 75 | 22 | 14 | 1 | 3 |
2 | GKS Ksawerów | 17 | 38 | 48 | 25 | 12 | 2 | 3 |
3 | LKS Różyca | 17 | 37 | 52 | 36 | 12 | 1 | 4 |
4 | ŁKS III Łódź | 18 | 36 | 54 | 25 | 11 | 3 | 4 |
5 | KEEZA Termy Ner Poddębice | 18 | 31 | 56 | 33 | 9 | 4 | 5 |
6 | Iskra Dobroń | 17 | 27 | 50 | 51 | 8 | 3 | 6 |
7 | Włókniarz Pabianice | 17 | 24 | 39 | 28 | 6 | 6 | 5 |
8 | Zawisza Rzgów | 17 | 24 | 32 | 35 | 7 | 3 | 7 |
9 | Termy Uniejów | 18 | 21 | 41 | 46 | 5 | 6 | 7 |
10 | KAS Konstantynów | 17 | 21 | 24 | 37 | 7 | 0 | 10 |
11 | Sokół II Aleksandrów | 17 | 18 | 33 | 42 | 6 | 0 | 11 |
12 | Victoria Rąbień | 16 | 18 | 44 | 52 | 6 | 0 | 10 |
13 | UKS SMS Łódź | 17 | 17 | 24 | 40 | 5 | 2 | 10 |
14 | Włókniarz Zgierz | 17 | 16 | 37 | 45 | 5 | 1 | 11 |
15 | GLKS Sarnów/Dalików | 19 | 3 | 15 | 107 | 1 | 0 | 18 |
KLASA A GRUPA III
Sazan Pęczniew – PTC Pabianice 5:0
Korab Łask – Pisia Zygry 0:6
pozostałe mecze:
Orzeł Piątkowisko | 2:1 | Włókniarz Konstantynów |
Sazan Pęczniew | 5:0 | PTC Pabianice |
Victoria Szadek | 3:0 | Rokita Rokitnica |
Orzeł Kazimierz | 6:1 | MULKS Łask |
UMKS Korab Łask | 6:0 | Pisia Zygry |
Olimpia Karsznice | 1:1 | Pogoń II Zduńska Wola |
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Sazan Pęczniew | 14 | 39 | 62 | 15 | 13 | 0 | 1 |
2 | Olimpia Karsznice | 14 | 31 | 46 | 15 | 10 | 1 | 3 |
3 | Orzeł Kazimierz | 14 | 30 | 41 | 21 | 9 | 3 | 2 |
4 | UMKS Korab Łask | 14 | 30 | 32 | 13 | 9 | 3 | 2 |
5 | Włókniarz Konstantynów | 14 | 19 | 25 | 22 | 6 | 1 | 7 |
6 | Orzeł Piątkowisko | 14 | 19 | 28 | 30 | 6 | 1 | 7 |
7 | Pogoń II Zduńska Wola | 14 | 19 | 38 | 41 | 5 | 4 | 5 |
8 | Victoria Szadek | 13 | 16 | 34 | 35 | 4 | 4 | 5 |
9 | PTC Pabianice | 13 | 15 | 26 | 26 | 4 | 3 | 6 |
10 | MULKS Łask | 14 | 15 | 24 | 45 | 4 | 3 | 7 |
11 | Pisia Zygry | 14 | 4 | 9 | 53 | 1 | 1 | 12 |
12 | Rokita Rokitnica | 14 | 0 | 9 | 58 | 0 | 0 | 14 |
KLASA B GRUPA II
Grom Powodów – Iskra Św.Małgorzaty 1:1
pozostałe mecze:
LKS Modlna | 2:2 | GKS Byszew |
Grom Powodów | 1:1 | Iskra Góra św. Małgorzaty |
Sokół Skromnica | 1:11 | Salos Róża Kutno |
Zryw Śliwniki | 3:5 | Orzeł Wróblew |
Fair Play Kutno | 0:2 | Expom Krośniewianka |
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Salos Róża Kutno | 11 | 31 | 69 | 7 | 10 | 1 | 0 |
2 | Fair Play Kutno | 11 | 23 | 30 | 13 | 7 | 2 | 2 |
3 | Zryw Śliwniki | 11 | 21 | 35 | 23 | 7 | 0 | 4 |
4 | Expom Krośniewianka | 11 | 21 | 34 | 14 | 7 | 0 | 4 |
5 | Grom Powodów | 11 | 14 | 20 | 23 | 4 | 2 | 5 |
6 | Iskra Góra św. Małgorzaty | 11 | 13 | 16 | 35 | 4 | 1 | 6 |
7 | GKS Byszew | 11 | 13 | 25 | 41 | 4 | 1 | 6 |
8 | LKS Modlna | 11 | 11 | 29 | 41 | 3 | 2 | 6 |
9 | Sokół Skromnica | 11 | 7 | 15 | 42 | 2 | 1 | 8 |
10 | Orzeł Wróblew | 11 | 6 | 24 | 58 | 2 | 0 | 9 |