Szukamy piłkarskich rozjemców !

0
24
views

Łódzki Związek Piłki Nożnej wraz z Wydziałem Sędziowskim działającym przy Kolegium Sędziów ŁZPN zapraszają na kurs dla kandydatów na arbitrów piłki nożnej. Szkolenie rozpocznie się 15 stycznia 2021.


Oferta jest skierowana do każdego, kto chciałby poznać piłkę nożną od innej strony, a przy okazji przeżyć ciekawą przygodę. Na zajęcia mogą się zapisywać kobiety i mężczyźni, którzy mają ukończony 16 roku życia i legitymują się wykształceniem średnim, bądź są w trakcie zdobywania takiego wykształcenia.

Jeśli nie pogorszy się sytuacja epidemilogiczna związana z Covid-19, to wykłady będą prowadzone w auli Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego, mieszczącej się przy ulicy Milionowej 19 w Łodzi. W trakcie wykładów i warsztatów zostaną wykorzystane materiały filmowe przygotowane przez Komisję Szkoleniową Kolegium Sędziów PZPN, a zajęcia poprowadzą m.in. czołowi sędziowie szczebla centralnego.

Szczegółowe informacje dotyczące kursu są dostępne na stronie: https://www.facebook.com/kurssedziowski.lzpn. Możne je również uzyskać pisząc na adres: kurssedziowski2022@gmail.com.

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ