ROZSTRZELANE TERMY

0
102
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy/K-Flex Uniejów – Rosa Rosanów 6:0 (2:0)

Matusiak Piotr-2, Lewandowski Cyprian, Graczyk Adam, Herman Jakub, Cisoń Grzegorz. 

 

Termy Poddębice – Włókniarz Pabianice 1:1 (1:0)

Oleh Korobko

 

pozostałe mecze:

Orzeł Piątkowisko 1:3 Victoria Rąbień
LKS Termy Poddębice 1:1 Włókniarz Pabianice
Iskra Dobroń 1:3 Stal Głowno
Bzura Ozorków 0:4 Orzeł Parzęczew
Olimpia Karsznice 4:4 GKS Ksawerów
KAS Konstantynów 1:1 LKS Różyca
Termy Uniejów 6:0 Rosa Rosanów
AKS SMS II Łódź 0:4 Włókniarz Zgierz

 

tabela:

1 GKS Ksawerów 17 45 67 16 14 3 0
2 LKS Termy Poddębice 17 41 75 17 13 2 2
3 LKS Różyca 17 40 64 21 13 1 3
4 Stal Głowno 17 38 63 20 12 2 3
5 Włókniarz Pabianice 17 35 44 23 11 2 4
6 Orzeł Parzęczew 17 31 42 22 10 1 6
7 Włókniarz Zgierz 17 30 50 36 10 0 7
8 Victoria Rąbień 17 22 32 51 7 1 9
9 KAS Konstantynów 17 22 32 34 6 4 7
10 Iskra Dobroń 17 17 27 49 5 2 10
11 Termy Uniejów 17 17 36 55 5 2 10
12 AKS SMS II Łódź 17 16 36 48 5 1 11
13 Olimpia Karsznice 17 15 34 58 4 3 10
14 Rosa Rosanów 17 13 17 54 4 1 12
15 Bzura Ozorków 17 11 21 58 3 2 12
16 Orzeł Piątkowisko 17 1 11 89 0 1 16

 

 

KLASA A GRUPA III

Sazan Pęczniew – Widawia Widawa 3:1 (0:1)

Chmielecki Sebastian-3

 

pozostałe mecze:

KS Rębieskie 2:4 Sokół II Aleksandrów
Sokół Lutomiersk 0:1 Victoria Szadek
Sazan Pęczniew 3:1 Widawia Widawa
LUKS Bałucz 1:3 Włókniarz Konstantynów

 

tabela:

1 Korab Łask 13 34 67 11 11 1 1
2 Włókniarz Konstantynów 13 28 31 20 9 1 3
3 LUKS Bałucz 13 26 49 27 8 2 3
4 Sokół II Aleksandrów 13 25 44 30 7 4 2
5 Pogoń II Zduńska Wola 13 21 34 41 7 0 6
6 PTC Pabianice 12 16 27 26 5 1 6
7 Victoria Szadek 13 16 24 30 5 1 7
8 Sokół Lutomiersk 13 16 25 34 5 1 7
9 Sazan Pęczniew 13 14 29 38 4 2 7
10 Orzeł Kazimierz 12 14 25 34 4 2 6
11 KS Rębieskie 13 7 19 52 2 1 10
12 Widawia Widawa 13 6 11 42 2 0 11

 

 

KLASA A GRUPA IV

Kobra Leźnica Wielka – GLKS Sarnów/Dalików 1:0

 

pozostałe mecze:

Salos Róża Kutno 0:2 LKS Świnice Warckie
Kobra Leźnica Wielka 1:0 GLKS Sarnów/Dalików
Expom Krośniewianka 4:1 Malina Piątek
MKS Mianów 3:1 Witonianka Witonia
Zryw Śliwniki 6:1 Kotan Ozorków
Magnat Sierpów 2:0 Ostrovia Ostrowy

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 13 32 50 12 10 2 1
2 Kobra Leźnica Wielka 13 26 25 19 8 2 3
3 GLKS Sarnów/Dalików 13 24 41 23 7 3 3
4 Magnat Sierpów 13 21 33 30 6 3 4
5 Malina Piątek 13 19 24 37 6 1 6
6 Ostrovia Ostrowy 13 18 30 26 5 3 5
7 LKS Świnice Warckie 13 15 23 26 4 3 6
8 Salos Róża Kutno 13 15 32 28 4 3 6
9 Kotan Ozorków 13 15 24 52 5 0 8
10 Zryw Śliwniki 13 13 27 38 4 1 8
11 MKS Mianów 13 13 26 33 4 1 8
12 Expom Krośniewianka 13 12 28 39 4 0 9

 

 

Poprzedni artykułLicencje w formie elektronicznej
Następny artykułWESOŁYCH ŚWIĄT
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ