Obserwuj nas na Facebook

IV liga

Omega Kleszczów – Termy Ner Poddębice 5:1 (2:0)

… Bistuła Jakub.

skład: Niedomagała – Owczarek, Majorowicz, Retkowski (80. Szachta), Kobryń – Lewandowski (70. Smolarek), Pasik (46. Frącek), Tonn, Marciniak, Masztakow (80. Kochanek) – Bistuła (85. Matczak)

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 7:4 Pilica Przedbórz
Orkan Buczek 3:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
RKS Radomsko 2:0 LKS Kwiatkowice
Pogoń Zduńska Wola 3:0 Stal Niewiadów
Włókniarz Zelów 1:0 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 5:1 Termy Ner Poddębice
Warta Działoszyn 2:0 Ceramika Opoczno
Warta Sieradz 2:0 MKP-Boruta Zgierz

 

tabela:

1 RKS Radomsko 25 63 66 14 20 3 2
2 Warta Sieradz 26 63 68 26 19 6 1
3 KS Sand Bus Kutno 25 52 55 32 16 4 5
4 Orkan Buczek 25 44 50 23 12 8 5
5 LKS Kwiatkowice 25 42 41 33 12 6 7
6 Zjednoczeni Stryków 26 40 34 29 12 4 10
7 Ceramika Opoczno 25 40 29 31 12 4 9
8 Omega Kleszczów 26 36 47 44 10 6 10
9 Włókniarz Zelów 25 34 37 42 10 4 11
10 Andrespolia Wiśniowa Góra 25 31 39 41 8 7 10
11 Termy Ner Poddębice 26 30 36 53 9 3 14
12 Warta Działoszyn 25 27 57 55 6 9 10
13 Pogoń Zduńska Wola 25 26 30 44 7 5 13
14 MKP-Boruta Zgierz 26 21 28 46 4 9 13
15 Pelikan II Łowicz 26 20 32 78 6 2 18
16 Pilica Przedbórz 26 16 42 73 3 7 16
17 Stal Niewiadów 25 15 22 49 2 9 14

 

 

 

Klasa okręgowa

PTC Pabianice – Termy Uniejów 4:1 (1:0)

Pęzik Adrian 55′

czerwona kartka: Pęzik Adrian 60′

pozostałe mecze:

GLKS Sarnów/Dalików -:- Włókniarz Pabianice
Bzura Ozorków -:- Sokół II Aleksandrów
UKS SMS Łódź 2:1 GKS Ksawerów
ŁKS II Łódź 3:1 LKS Rosanów
Włókniarz Konstantynów 0:3 Stal Głowno
Widzew II Łódź 0:0 Zawisza Rzgów
PTC Pabianice 4:1 Termy Uniejów
Orzeł Parzęczew 5:1 Start Brzeziny

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 23 65 118 12 21 2 0
2 Widzew II Łódź 23 57 111 22 18 3 2
3 Zawisza Rzgów 23 51 45 25 15 6 2
4 Stal Głowno 23 46 64 39 14 4 5
5 LKS Rosanów 23 39 55 47 13 0 10
6 Orzeł Parzęczew 23 37 64 44 11 4 8
7 Termy Uniejów 23 36 43 51 11 3 9
8 Włókniarz Pabianice 22 35 35 37 11 2 9
9 UKS SMS Łódź 23 33 49 54 10 3 10
10 GKS Ksawerów 23 30 42 58 9 3 11
11 Start Brzeziny 23 25 43 56 8 1 14
12 GLKS Sarnów/Dalików 22 18 35 63 5 3 14
13 Sokół II Aleksandrów 22 18 28 63 5 3 14
14 PTC Pabianice 23 18 33 76 6 0 17
15 Włókniarz Konstantynów 23 11 21 70 3 2 18
16 Bzura Ozorków 22 7 17 86 2 1 19

 

 

 

Klasa „A” grupa III

Ostrowia Ostrowy – Sazan Pęczniew 1:1

… Chmielecki Sebastian

pozostałe mecze:

Kotan Ozorków 1:2 LKS Świnice Warckie
Dąbrowianka Dąbrowice 1:9 KS II Kutno
Ostrovia Ostrowy 1:1 Sazan Pęczniew
Kobra Leźnica Wielka 5:1 Bzura Młogoszyn
Victoria Rąbień 2:0 Witonianka Witonia
MKS Mianów 1:1 Malina Piątek
Magnat Sierpów 0:1 OSP Iskra Głowno

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 20 51 67 19 16 3 1
2 KS II Kutno 20 51 72 23 17 0 3
3 Ostrovia Ostrowy 20 42 61 32 13 3 4
4 Witonianka Witonia 20 39 64 32 12 3 5
5 Sazan Pęczniew 20 35 61 45 10 5 5
6 LKS Świnice Warckie 20 28 40 47 8 4 8
7 Kotan Ozorków 20 28 45 45 8 4 8
8 Bzura Młogoszyn 20 27 46 52 8 3 9
9 Kobra Leźnica Wielka 20 26 42 49 7 5 8
10 MKS Mianów 20 25 41 49 7 4 9
11 Dąbrowianka Dąbrowice 20 13 29 65 3 4 13
12 Malina Piątek 20 12 33 72 3 3 14
13 Magnat Sierpów 20 11 33 64 3 2 15
14 OSP Iskra Głowno 20 10 27 67 3 1 16

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Victoria Szadek – Pisia Zygry 6:1

… Dominowski Damian.

pozostałe mecze:

Unia Sieradz-Męka 0:4 Hetman Rusiec
RKS Rychłocice 3:0 Inter-Sieradz Woźniki
GKS Sędziejowice 3:1 Rokita Rokitnica
LKS Kobierzycko 0:2 LKS Kalinowa
Sokół Goszczanów 3:2 LKS Pyszków
LZS Rębieskie 3:1 UKS Ustków
UMKS Ostrowia w Ostrówku 0:0 LGKS Charłupia Mała
Victoria Szadek 6:1 Pisia Zygry

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 24 55 81 42 17 4 3
2 Hetman Rusiec 24 50 74 52 16 2 6
3 GKS Sędziejowice 24 48 76 49 15 3 6
4 RKS Rychłocice 24 42 64 46 12 6 6
5 Victoria Szadek 24 42 63 35 13 3 8
6 LGKS Charłupia Mała 24 38 70 53 11 5 8
7 LKS Pyszków 24 36 46 37 10 6 8
8 Inter-Sieradz Woźniki 24 36 51 54 11 3 10
9 Rokita Rokitnica 24 35 59 55 10 5 9
10 LZS Rębieskie 24 34 62 63 11 1 12
11 Pisia Zygry 24 32 62 64 9 5 10
12 LKS Kobierzycko 24 26 44 66 8 2 14
13 UKS Ustków 24 22 45 69 6 4 14
14 Unia Sieradz-Męka 24 20 44 74 5 5 14
15 UMKS Ostrowia w Ostrówku 24 15 29 68 3 6 15
16 LKS Kalinowa 24 13 24 67 3 4 17

 

 

 

Klasa „B” grupa II

Santos Czerchów – Grom Powodów 0:10 (0:10)

Witak Robert-2, Kita Jakub-2, Kindlein Grzegorz-2, Adamiak Marcin-2, Pyciarz Bartosz-1, Pietruszka Przemysław-1.

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz, Swęderski Artur, Kindlein Grzegorz, Pyciarz Bartosz, Pietruszka Przemysław, Kita Jakub, Wrzeszczyński Jakub, Simon Rafał, Witak Robert, Adamiak Marcin,

rezerwowi: Antosik Piotr, Antczak Kamil, Terlecki Michał, Feldman Michał, Grzybowski Marcin, Schmeichel Łukasz, Cichy Krystian.

Gospodarze tego spotkania, uzbierali tylko dziewięciu zawodników i … przystąpili do meczu, gdzie tylko ośmiu dotrwało do końca pierwszej połowy, Niestety druga połowa się nie odbyła, bo zawodnikom z Czerchowa, odechciało się grać. Gromowcy zdobyli łatwe trzy punkty i zrobili kolejny krok do awansu.

pozostałe mecze:

Sokół Lutomiersk 3:5 Włókniarz II Konstantynów
Santos Czerchów 0:10 Grom Powodów
Orzeł Wróblew 1:6 LKS Dąbrówka
LKS Modlna 11:2 Sokół Skromnica
Start Szczawin 1:1 Victoria Grabów

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 16 42 71 26 13 3 0
2 Grom Powodów 16 34 39 21 11 1 4
3 Victoria Grabów 15 30 41 17 9 3 3
4 LKS Dąbrówka 16 26 59 25 8 2 6
5 Kanarki Małachowice 15 24 31 27 8 0 7
6 Santos Czerchów 16 22 36 44 7 1 8
7 Orzeł Wróblew 16 21 59 43 7 0 9
8 Start Szczawin 15 16 24 43 5 1 9
9 LKS Modlna 15 16 37 35 4 4 7
10 Sokół Lutomiersk 15 15 28 40 4 3 8
11 Sokół Skromnica 15 0 10 114 0 0 15

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego