Obserwuj nas na Facebook

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

KLASA OKRĘGOWA – VI KOLEJKA

17 września (SOBOTA) godz. 13:00 Rzgów 

Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10)

obsada sędziowska: Lewandowski B., Szczygieł M., Kuś P

 

17 września (SOBOTA) godz. 16:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16)

obsada sędziowska: Różycki J., Jarocki Sz., Jaworowski M

 

18 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 ŁÓDŹ

UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14)

obsada sędziowska: Przybylak B., Hankiewicz M., Szadkowski P

 

pozostałe mecze:

(piątek – 16 września)
20:00 -KAS Konstantynów – Iskra Dobroń – Lota
(sobota – 17 września)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Pabianice – Pionko
15:00 – Victoria Rąbień – ŁKS III Łódź – Sadowski
16:00 – Włókniarz Zgierz – Stal Głowno – Wykrota
16:00 – GKS Ksawerów – Orzeł Parzęczew – Nowicki

 

 

KLASA A GRUPA III – IV KOLEJKA

18 września (NIEDZIELA) godz. 17:00 ZDUŃSKA WOLA

Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

pozostałe mecze:

(sobota – 17 września)
15:00 – Korab Łask – PTC Pabianice – Łukasik
16:00 – Olimpia Karsznice – Orzeł Kazimierz – Kowalczyk
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Piątkowisko – Kasztelan
(niedziela – 18 września)
16:00 – Kolejarz Łódź – LUKS Bałucz – Śpiewak
16:00 – Pogoń II Zduńska Wola – MULKS Łask – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – IV KOLEJKA

18 września (NIEDZIELA) godz. 14:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7)

obsada sędziowska: Morawiec D., Wykrota P., Różycki J. 

 

pozostałe mecze:

sobota – 17 września)
15:00 – Sokół Lutomiersk – Ostrovia Ostrowy – Rikszajd
16:00 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Musiał
17:00 – Kotan Ozorków – Fair Play Kutno – Szymczyk
(niedziela – 18 września)
11:00 – Salos Róża Kutno – Witonianka Witonia – Biś
16:00 – Malina Piątek – Kobra Leźnica Wielka – K. Walczak

 

 

KLASA B GRUPA II – III KOLEJKA

17 września (SOBOTA) godz. 16:30 ŚLIWNIKI 

Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2)

obsada sędziowska: Dobrowolski M.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 17 września)

(niedziela – 18 września)
11:00 – Kanarki Małachowice – Iskra Góra św. Małgorzaty – Kawalec
15:00 – Expom Krośniewianka – Sokół Skromnica – D. Walczak
16:00 – Orzeł Wróblew – LKS Modlna – Michalski
16:00 – Górnik Łęczyca – GKS Byszew – Kuźnicki

 

 

OK LIGA TYPERA 

22. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10)

23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16)

24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14)

25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12)

26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7)

27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2)

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 3

18 września (NIEDZIELA) godz. 10:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów – ŁKS II Łódź 

obsada sędziowska: Pietrzak B

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 3

17 września (SOBOTA) godz. 11:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice – Łódzka Akademia Futbolu III

obsada sędziowska: ?

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 3

18 września (NIEDZIELA) godz. 13:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Sokół Lutomiersk

obsada sędziowska: Dawid J. 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

9 odpowiedzi

  1. 22. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10) 4:1
    23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16) 5:1
    24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14) 5 bramek
    25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12) 3:1
    26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7) 5:2
    27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2) 2:3

  2. 22. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10) 4:2
    23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16) 6:0
    24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14) 4:1
    25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12) 4:1
    26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7) 4:2
    27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2) 2:2

  3. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10) 4-1
    23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16) 6-2
    24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14) 3-2
    25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12) 5-0
    26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7) 7-2
    27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2) 1-3

  4. 22. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10) 2-0
    23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16) 3-1
    24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14) 4 bramki
    25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12) 2-0
    26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7) 4-1
    27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2) 2-3

  5. 22. Zawisza Rzgów (2) – Termy K-FLEX Uniejów (10) 5:1
    23. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – AMII Łódź (16) 3:1
    24. UKS SMS Łódź (6) – Sazan Pęczniew (14) 10:1
    25. Victoria Szadek (8) – Pisia Zygry (12) 6:0
    26. Bzura Ozorków (1) – GLKS Sarnów/Dalików (7) 4:1
    27. Zryw Śliwniki (3) – Grom Powodów (2) 4:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego