KLASA OKRĘGOWA – XXII KOLEJKA
28 kwietnia (PIĄTEK) godz. 20:15 ŁÓDŹ ul. Milionowa 12
UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 4:0
obsada sędziowska: Hankiewicz M., Skwara D., Węgrzyn K.
W pierwszym meczu Termalni z Uniejowa wygrali 2:0
W drużynie z Uniejowa, doszło do zwolnienia trenera Macieja Sobocińskiego, a w jego miejsce, obowiązki pierwszego trenera, objął niezastąpiony … Ireneusz Szczęsny.
29 kwietnia (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA
KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3)
obsada sędziowska: Różycki J., Łukasik K., Rzetecki S.
W pierwszym meczu Termalni z Poddębic przegrali 1:0
29 kwietnia (SOBOTA) godz. 19:45 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15)
obsada sędziowska: Gradecki W., Kołomański D., Kawalec M.
W pierwszym meczu Sazan przegrał 3:2
pozostałe mecze:
(piątek – 28 kwietnia)
18:30 – GKS Ksawerów – Iskra Dobroń – Anielak
(sobota – 29 kwietnia)
10:00 – Sokół II Aleksandrów – ŁKS III Łódź – Gajek
15:00 – Victoria Rąbień – AMII Łódź-Nowosolna – Mrozek
15:00 – Zawisza Rzgów – Stal Głowno – Kluska
KLASA A GRUPA III – XVI KOLEJKA
30 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZDUŃSKA WOLA
Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11)
obsada sędziowska: WS Sieradz
W pierwszym meczu Pisia przegrała 2:1
pozostałe mecze:
(piątek – 28 kwietnia)
19:30 – Olimpia Karsznice – PTC Pabianice – WS Sieradz
(sobota – 29 kwietnia)
15:00 – Kolejarz Łódź – Orzeł Kazimierz – Kubik
16:00 – Victoria Szadek – LUKS Bałucz – WS Sieradz
16:00 – Korab Łask – Orzeł Piątkowisko – Gradecki
KLASA A GRUPA IV – XIX KOLEJKA
29 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 WITONIA
Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8)
obsada sędziowska: Rogala P., Kuźnicki F., Kaca O.
W pierwszym meczy GLKS przegrał 8:1
pozostałe mecze:
(piątek – 28 kwietnia)
15:00 – Ostrovia Ostrowy – Bzura Ozorków – K. Walczak
18:00 – KS Fair Play Kutno – Salos Róża Kutno – Przybylak
(sobota – 29 kwietnia)
16:00 – Malina Piątek – Magnat Sierpów – Szymczyk
19:00 – LKS Świnice Warckie – Sokół Lutomiersk – Rochalski
(niedziela – 30 kwietnia)
15:00 – Kobra Leźnica Wielka – Kotan Ozorków – Biś
KLASA B GRUPA II – XIII KOLEJKA
28 kwietnia (PIĄTEK) godz. 17:30 MAŁACHOWICE
Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4) 2:7
obsada sędziowska: Walczak Dan.
W pierwszym meczu Grom wygrał 3:1
pozostałe mecze:
(sobota – 29 kwietnia)
15:00 – Expom Krośniewianka – Iskra Góra św. Małgorzaty – Gródecki
17:00 – Zryw Śliwniki – GKS Byszew – Działak
(niedziela – 30 kwietnia)
12:00 – Sokół Skromnica – LKS Modlna – Węgrzyn
16:00 – Górnik Łęczyca – Orzeł Wróblew – Jaworowski
OK LIGA TYPERA
29. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10)
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3)
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15)
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11)
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8)
34. Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4)
Punktacja
1 pkt. Trafienie zwycięzcy meczu
1,5 pkt. Trafienie strzelca gola w meczu
2 pkt. Trafienie ilości strzelonych goli przez jedną drużynę w meczu
2,5 pkt. Trafienie ilości strzelonych goli w meczu
3 pkt. Trafienie wyniku remisowego w meczu
4 pkt. Trafienie dokładnego wyniku w meczu
– SMART Agency
– ZINA
– WIT
– SYSKO
LIGI JUNIORSKIE
Łódź: B1 Junior Młodszy „Łódź/Skierniewice” Grupa 1 (RW
30 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 10:00 BYCZYNA
Termy Ner Poddębice – Vagat Domaniewice
obsada sędziowska: Kawalec M.
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)
29 kwietnia (SOBOTA) godz. 10:00 UNIEJÓW
Termy Uniejów – Zjednoczeni Stryków
obsada sędziowska: Religa M.
Łódź: D1 Młodzik Grupa 2 (RW)
29 kwietnia (SOBOTA) godz. 10:00 BYCZYNA
Termy Ner Poddębice – Włókniarz II Zgierz
obsada sędziowska: Groblewski A.
Łódź: D2 Młodzik Grupa 4 (RW)
29 kwietnia (SOBOTA) godz. 11:00 DALIKÓW
GLKS Sarnów/Dalików – Milan Club Polonia Łódź
obsada sędziowska: Sopek M.
27 kwietnia (CZWARTEK) godz. 18:00 UNIEJÓW
Termy Uniejów – Malina Piątek 6:0
29. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 1-2
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 0-2
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 2-1
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 4-0
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 3-0
34. Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4) 1-2
29. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 1:3
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 1:3
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 1:3
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 5:0
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 5:1
34. Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4) 1:2
. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 1-2
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 1-3
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 5 bramek
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 6-0
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 5-1
34. Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4) 2-4
. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 1-2
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 1-3
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 1-3
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 7-0
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 3-1
34. Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4) 2-4
29. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 1-1
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 2-0
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 2-3
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 4-0
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 4-2
34. Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4) 2-3
29. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 2:2
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 1:2
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 1:0
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11)
4:0
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 3:1
34. Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4) 3:2
29. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 3:2
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 2:1
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 2:1
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 4:1
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 5:2
34. Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4) 2:1
29. 1 – 3
30. 0 – 2
31. 2 – 2
32. 0 – 3
33. 3 – 0
34. 1 – 2
29. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 1:2
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 1:1
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 2:4
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 6:0
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 6:2
34. Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4) 1:1
29. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 3-1
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 2-1
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 2-2
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 5-0
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 4-0
34. Kanarki Małachowice (5) – Grom Powodów (4) 1-1
29. 1:3
30. 4 gole w meczu
31. 4 gole w meczu
32. 8:0
33. 4:1
34. Sternicki Dawid
29 1-2
30 1-3
31 1-0
32 7-0
33 5-0
34 0-1
34- 3:2
29- 1:2
30- 2:3
31- 3:1
32- 6:0
33- 4:1
29. UKS SMS Łódź (12) – Termy/K-Flex Uniejów (10) 2-2
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 1-3
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 2-0
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 5-0
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 4-1
29. 2:0
30. 2:1
31. 2:3
32. 7:0
33. 2:1
30. KEEZA Termy Ner Poddębice (6) – Orzeł Parzęczew (3) 1:2
31. KAS Konstantynów Łódzki (13) – Sazan Pęczniew (15) 3:2
32. Pogoń II Zduńska Wola (5) – Pisia Zygry (11) 12:0
33. Witonianka Witonia (2) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 5:1