PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

13
173
views

KLASA OKRĘGOWA – XII KOLEJKA

27 października (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy/K-Flex Uniejów (11) – GKS Ksawerów (1)

obsada sędziowska: Mikła D., Sapela L., Krasnopolski K.

 

28 października (SOBOTA) godz. 15:00 PIĄTKOWISKO

Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4)

obsada sędziowska: Chrustowski P., Leszczyński D., Grzejszczak R.

 

pozostałe mecze:

Grupa I
(piątek – 27 października)
20:00 – KAS Konstantynów -Włókniarz Zgierz – Wiśniewski
(sobota – 28 października)
15:00 – Włókniarz Pabianice – Victoria Rąbień – Leśniewski
15:00 – LKS Różyca – Stal Głowno – Kujawski
15:00 – Rosa Rosanów – Orzeł Parzęczew – Szadkowski
15:00 – Iskra Poddębice – AKS SMS II Łódź – Chojnacki
15:30 – Bzura Ozorków – Olimpia Karsznice – Lota

 

 

KLASA A GRUPA III – X KOLEJKA

Sazan Pęczniew – pauza

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 października)
14:00 – Sokół Lutomiersk – PTC Pabianice – Nazar
(niedziela – 29 października)
11:00 – Victoria Szadek – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
12:00 – Orzeł Kazimierz – Widawia Widawa – Pietrzak
14:00 – Sokół Lutomiersk – PTC Pabianice – Nazar
14:00 – KS Rębieskie – LUKS Bałucz – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – IX KOLEJKA

28 października (SOBOTA) godz. 15:00 MIANÓW

MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2)

obsada sędziowska: Kuś P., Stokłos A., Pajączkowski Ł.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 października)
14:00 – Witonianka Witonia – Malina Piątek – Rogala
15:00 – Kobra Leźnica Wielka – Magnat Sierpów – Lesiak
17:00 – LKS Świnice Warckie – Zryw Śliwniki – Pionko
(niedziela – 29 października)
11:00 – Salos Róża Kutno – Expom Krośniewianka – K. Walczak
11:00 – Kotan Ozorków – Ostrovia Ostrowy – Leszczyński

 

 

KLASA B GRUPA I – IX KOLEJKA

29 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 ŁÓDŹ ul. Grabińska 3

AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10)

obsada sędziowska: Ścibor K.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 28 października)
17:15 – Teofilek Łódź – LKS Kwiatkowice – Płomiński
(niedziela – 29 października)
11:00 – Korab II Łask – GKS II Ksawerów – WS Sieradz
14:00 – Włókniarz II Konstantynów – Łódzki Klub Sportowy – Węgrzyn
15:00 – AKS SMS III Łódź – Rokita Rokitnica – Jaworowski

 

 

KLASA B GRUPA II – IX KOLEJKA

29 października (NIEDZIELA) godz. 13:00 CEDROWICE

Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3)

obsada sędziowska: Morawski Z.

 

29 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 MAŁACHOWICE

LKS Modlna (6) – Grom Powodów (4)

obsada sędziowska: Siech R.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 29 października)
11:00 – Kanarki Małachowice – Iskra Góra św. Małgorzaty – Siech
11:00 – Sokół Skromnica – LKS Gieczno – Piasecki
14:00 – KS Fair Play Kutno – GKS Byszew – Gródecki

 

 

OK LIGA TYPERA

59. Termy/K-Flex Uniejów (11) – GKS Ksawerów (1)
60. Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4)
61. MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2)
62. AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10)
63. Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3)
64. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (4)

 

13 KOMENTARZE

  1. 59. Termy/K-Flex Uniejów (11) – GKS Ksawerów (1) 0:5
    60. Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4) 0:6
    61. MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 1:3
    62. AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10) 4:1
    63. Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3) 1:4
    64. LKS Modlna (6) – Grom Powodów 2:4

  2. 59. Termy/K-Flex Uniejów (11) – GKS Ksawerów (1) 1-5
    60. Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4) 1-7
    61. MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 2-3
    62. AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10) 4-0
    63. Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3) 2-4
    64. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (4)1-3

  3. 59. Termy/K-Flex Uniejów (11) – GKS Ksawerów (1) 0-4
    60. Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4) 1-5
    61. MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 0-2
    62. AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10) 4-1
    63. Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3) 1-3
    64. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (4) 1-4

  4. 59. Termy/K-Flex Uniejów (11) – GKS Ksawerów (1) 2:5
    60. Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4) 1:7
    61. MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 2:3
    62. AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10) 5:2
    63. Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3) 2:4
    64. LKS Modlna (6) – Grom Powodów 1:3

  5. Termy/K-Flex Uniejów (11) – GKS Ksawerów (1) 1-5
    60. Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4) Piątkowisko 0 bramek
    61. MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 1-3
    62. AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10) 7-1
    63. Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3) 2-4
    64. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (4) 1-5

  6. 59. Termy/K-Flex Uniejów (11) – GKS Ksawerów (1) 0:4

    60. Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4) 0:5

    61. MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 1:2

    62. AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10) 4:0

    63. Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3) 1:3

    64. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (4) 0:2

  7. 59. Termy/K-Flex Uniejów (11) – GKS Ksawerów (1) 2:7
    60. Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4) 2:7
    61. MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 3:2
    62. AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10) 7:2
    63. Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3) 1:3
    64. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (4) 1:3

  8. 59. Termy/K-Flex Uniejów (11) – GKS Ksawerów (1) 1-5

    60. Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4) Peda gol

    61. MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 1-2

    62. AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10) 6-0

    63. Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3) 1-4

    64. LKS Modlna (6) – Grom Powodów Zawadzki gol

  9. 60. Orzeł Piątkowisko (16) – Termy Poddębice (4) Peda Jan
    61. MKS Mianów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (2) 3:1
    62. AMII II Łódź (2) – Pisia Zygry (10) 4:1
    63. Orzeł Wróblew (9) – Termy II Poddębice (3) 1:4
    64. LKS Modlna (6) – Grom Powodów (4) Sternicki Dawid

ZOSTAW ODPOWIEDŹ