PIERWSZE MECZE SPARINGOWE NASZYCH DRUŻYN

0
175
views

GLKS Sarnów/Dalików – Zawodnicy z Sarnowa i Dalikowa, jako pierwsi zaczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2020/2021′. 18 stycznia zespół odbył pierwszą jednostkę treningową. Zawodnicy trenowali w sali sportowej przy szkole podstawewej, oraz na boisku w Dalikowie. Od tego tygodnia, treningi odbywają się w Byczynie. Pierwszy mecz kontrolny, odbędzie się 31 stycznia o godz. 13:00 na boisku CHKS w Łodzi, a przeciwnikiem będzie przedstawiciel B klasy Sokół Skromnica. Trener Radosław Surowiec w tym spotkaniu nie będzie testował nowych zawodników.

KEEZA Termy Ner Poddębice – Po zmianie pierwszego trenera z Michała Lewandowskiego na Patryka Ożadowicza, pierwszy trening odbył się 25 stycznia na obiekcie sportowym w Byczynie. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 20 zawodników w tym czterech testowanych. Dwóch z nich, to powrót po latach do Poddębic, a mianowicie chodzi o Stajewskiego Macieja i Stajewskiego Arkadiusza, którzy powalczą o skład w Nerze. Dwóch kolejnych testowanych, to zawodnicy trzymani jak na razie w tajemnicy. Zawodnicy z Poddębic trenują w Byczynie trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek), plus będą rozgrywane mecze sparingowe. Pierwszy z nich odbędzie się już 30 stycznia o godzinie 10:00, a przeciwnikiem będzie lider klasy okręgowej Stal Głowno. Spotkanie rozegrane zostanie w Byczynie.

Termy Uniejów – Trener Ireneusz Szczęsny od 26 stycznia, prowadzi zajęcia z zespołem. W planach są mecze kontrolne, ale na razie nie ma żadnych potwierdzonych spotkań.

Sazan Pęczniew – Zawodnicy trenera Błażeja Dudzińskiego od jakiegoś czasu spotykają się na gierkach. Frekwencja jest dla trenera zadawalająca, więc jak na razie będzie kontynuacja. Pierwszy mecz sparingowy, jest zaplanowany na 4 lutego, a przeciwnikiem będzie Wicher Dobra, przedstawiciel konińskiej klasy A.

Pisia Zygry – Zawodnicy z Zygier, maja jeszcze przerwę między rundami. Nie znany jest termin pierwszego treningu, ale jest za to znany juz pierwszy sparingpartner, a będzie nim drużyna z Ustkowa, która występuje w sieradzkiej klasie A. Pojedynek odbędzie się 27 lutego o godz. 16:00 na boisku w Byczynie.

Grom Powodów – Trener/Prezes klubu Tomasz Kupis, jest na etapie szukania wzmocnień do drużyny, a zawodnicy mają jeszcze przerwę między rundami. Niestety nie jest znany termin pierwszego treningu, oraz meczu sparingowego.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ