Obserwuj nas na Facebook

PIERWSZE MECZE SPARINGOWE NASZYCH DRUŻYN

GLKS Sarnów/Dalików – Zawodnicy z Sarnowa i Dalikowa, jako pierwsi zaczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2020/2021′. 18 stycznia zespół odbył pierwszą jednostkę treningową. Zawodnicy trenowali w sali sportowej przy szkole podstawewej, oraz na boisku w Dalikowie. Od tego tygodnia, treningi odbywają się w Byczynie. Pierwszy mecz kontrolny, odbędzie się 31 stycznia o godz. 13:00 na boisku CHKS w Łodzi, a przeciwnikiem będzie przedstawiciel B klasy Sokół Skromnica. Trener Radosław Surowiec w tym spotkaniu nie będzie testował nowych zawodników.

KEEZA Termy Ner Poddębice – Po zmianie pierwszego trenera z Michała Lewandowskiego na Patryka Ożadowicza, pierwszy trening odbył się 25 stycznia na obiekcie sportowym w Byczynie. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 20 zawodników w tym czterech testowanych. Dwóch z nich, to powrót po latach do Poddębic, a mianowicie chodzi o Stajewskiego Macieja i Stajewskiego Arkadiusza, którzy powalczą o skład w Nerze. Dwóch kolejnych testowanych, to zawodnicy trzymani jak na razie w tajemnicy. Zawodnicy z Poddębic trenują w Byczynie trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek), plus będą rozgrywane mecze sparingowe. Pierwszy z nich odbędzie się już 30 stycznia o godzinie 10:00, a przeciwnikiem będzie lider klasy okręgowej Stal Głowno. Spotkanie rozegrane zostanie w Byczynie.

Termy Uniejów – Trener Ireneusz Szczęsny od 26 stycznia, prowadzi zajęcia z zespołem. W planach są mecze kontrolne, ale na razie nie ma żadnych potwierdzonych spotkań.

Sazan Pęczniew – Zawodnicy trenera Błażeja Dudzińskiego od jakiegoś czasu spotykają się na gierkach. Frekwencja jest dla trenera zadawalająca, więc jak na razie będzie kontynuacja. Pierwszy mecz sparingowy, jest zaplanowany na 4 lutego, a przeciwnikiem będzie Wicher Dobra, przedstawiciel konińskiej klasy A.

Pisia Zygry – Zawodnicy z Zygier, maja jeszcze przerwę między rundami. Nie znany jest termin pierwszego treningu, ale jest za to znany juz pierwszy sparingpartner, a będzie nim drużyna z Ustkowa, która występuje w sieradzkiej klasie A. Pojedynek odbędzie się 27 lutego o godz. 16:00 na boisku w Byczynie.

Grom Powodów – Trener/Prezes klubu Tomasz Kupis, jest na etapie szukania wzmocnień do drużyny, a zawodnicy mają jeszcze przerwę między rundami. Niestety nie jest znany termin pierwszego treningu, oraz meczu sparingowego.

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego