Pięć godzin do licencji!

0
35
views

W niedzielę 5 lutego 2023 w auli Alchemium Politechniki Łódzkiej przy ulicy Żeromskiego 114 odbędzie się certyfikowana konferencja szkoleniowa dla trenerów piłki nożnej. Szkolenie zostało zorganizowane przez Łódzki ZPN, pod nadzorem Szkoły Trenerów PZPN. Udział w zajęciach zapewnia od dwóch do pięciu godzin w systemie licencyjnym!


Zajęcia rozpoczną się o godzinie 9:15, a wśród prelegentów będą: Paweł GrycmannMichał ProbierzArtur Skowronek i Przemysław Łagożny. Dyrektor Szkoły Trenerów PZPN omówi temat „Zawodnik w centrum procesu”, a selekcjoner reprezentacji Polski U-21 przybliży zagadnienie dotyczące polskiej myśli szkoleniowa w procesie szkolenia. Wystąpienie Skowronka będzie poświęcone praktycznym aspektom wybranych zasad gry w obronie, a Łagożny skupi się na podejściu do analizy gry, w zależności od pełnionej roli w sztabie szkoleniowym.

Udział w konferencji zapewnia następującą liczbę godzin do sytemu licencyjnego:

UEFA Pro – 2 h,

UEFA A – 5 h,

UEFA B – 5 h,

Grassroots/UEFA C – 5 h.

Rejestracja prowadzona jest na platformie internetowej PZPN24.

Koszt uczestnictwa: osoby posiadające ważną licencję trenerską – 30 zł; osoby bez ważnej licencji – 60 zł. (płatność gotówką na miejscu, przed rozpoczęciem konferencji).

Podczas potwierdzenia udziału w konferencji obowiązkowo należy przedstawić dokument potwierdzający posiadanie ważnej licencji trenerskiej!!!

Harmonogram zajęć:

8:30 – 09:10 – potwierdzenie udziału w szkoleniu.

9:15 – uroczyste rozpoczęcie szkolenia.

9:30 – 10:30 – wykład nr 1. Dyrektor Szkoły Trenerów PZPN Paweł Grycmann. Temat: „Zawodnik w centrum procesu.

10:30 – 10:45 – pytania do wykładu nr 1.

10:45 – 11:45 – wykład nr 2. Trener Michał Probierz. Temat: „Polska myśl szkoleniowa a szkolenie”.

11:45 – 12:00 – pytania do wykładu nr 2.

12:00 – 12:45 – przerwa obiadowa.

12:45 – 13:45 – wykład nr 3. Trener Artur Skowronek. Temat: „Wybrane zasady gry w obronie -praktyczne zasady”.

13:45 – 14:00 – pytania do wykładu nr 3.

14:00 – 15:00 – wykład nr 4. Trener Przemysław Łagożny. Temat: „Podejście do analizy gry w zależności od pełnionej roli w sztabie szkoleniowym”.

15:00 – 15:15 – pytania do wykładu nr 4.

15:20– 15:30 – podsumowanie szkolenia.

15:30 – 16:00 – potwierdzenie udziału w szkoleniu.

Po rozpoczęciu zajęć nie będzie możliwości wejścia na aulę, więc prosimy o punktualne zajmowanie miejsc. Jednocześnie przypominamy, że na terenie Alchemium obowiązuje całkowity zakaz palenia!

 

Kibicu, #WeźWspieraj!

Pierwsza Liga Piłkarska wraz z naukowcami z Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz psychologami sportowymi przygotowała cykl działań i materiałów edukacyjnych podejmujących problematykę hejtu w języku środowiska piłkarskiego. W ramach inicjatywy kluby oraz liga będą zachęcać kibiców do pozytywnej komunikacji w Internecie i na stadionach pod hasłem #WeźWspieraj.


Fortuna 1. Liga aktywnie angażuje się w działania prospołeczne, czego wyrazem jest również najnowsza kampania. #WeźWspieraj to szereg działań edukacyjnych realizowanych przy wsparciu wszystkich klubów uczestniczących w rozgrywkach, które promować będą właściwe postawy na boisku, na trybunach i w Internecie.

– Osiemnaście pierwszoligowych zespołów stanowi ważny element tożsamości dla lokalnych społeczności, dlatego ich głos może i powinien być słyszalny. Zagrajmy razem fair play i wspierajmy, okazując innym szacunek zarówno w życiu realnym, jak i wirtualnym – powiedział Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

Działania podjęte przez ligę i partnerów będą prowadzone dwutorowo poprzez edukację kibiców oraz stworzenie dla klubów kompleksowego dokumentu w zakresie rad i dobrych praktyk od strony prawnej i psychologicznej. Część medioznawczo-prawną opracowali naukowcy reprezentujący Uniwersytet Warszawski: dr hab. Monika Kaczmarek-Śliwińska, dr hab. Michał Zaremba oraz prof. Radosław Pawelec.

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ