KLASA OKRĘGOWA – XV KOLEJKA
19 listopada (SOBOTA) godz. 13:00 DOBROŃ
Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6)
obsada sędziowska: Zasadziak A., Rogala P., Borowiecki K.
19 listopada (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA
KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11)
obsada sędziowska: Różycki J., Walczak Daw., Walczak Dan.
19 listopada (SOBOTA) godz. 15:00 WOLA ZARADZYŃSKA
GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14)
obsada sędziowska: Gajek Mi., Szczygieł M., Dolny A
pozostałe mecze:
(sobota – 19 listopada)
13:00 – AMII Łódź-Nowosolna – Włókniarz Pabianice – Kluska
13:00 – Victoria Rąbień – Zawisza Rzgów – Łuczak
13:30 – Orzeł Parzęczew – Stal Głowno – Żywica
16:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Zgierz – Jankowski
16:30 – ŁKS III Łódź – KAS Konstantynów – Skwara
KLASA A GRUPA IV – XIII KOLEJKA
20 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 MIANÓW
MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8)
obsada sędziowska: Różycki J, Szymczyk P., Kawalec M.
pozostałe mecze:
(sobota – 19 listopada)
13:00 – Kotan Ozorków – Bzura Ozorków – Lewandowski
13:30 – Sokół Lutomiersk – Salos Róża Kutno – Sadowski
15:00 – LKS Świnice Warckie – Magnat Sierpów – Walczak
(niedziela – 20 listopada)
13:00 – Kobra Leźnica Wielka – Fair Play Kutno – Morawski
13:00 – Malina Piątek – Witonianka Witonia – Patora
OK LIGA TYPERA
71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6)
72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11)
73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14)
74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8)
71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) – 2-4
72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) -4-2
73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) – 6-2
74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) – 4-3
71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) 1:5
72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) 4:1
73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) 6:2
74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 2:4
71. 1-3
72. 3-3
73. 2-1
74. 2-3
71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) 1:4
72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) 3:1
73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) 6:1
74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 1:3
71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) 2-5
72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) 3-0
73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) 5-2
74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 3-3
71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) 1-2
72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) 3-0
73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) 2-3
74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 2-3
71. 2:3
72. 3:1
73. 4:1
74. 1:2
71. 0:2
72. 2:0
73. 3:1
74. 3 gole
71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) 2:3
72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) 4:1
73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) 6:2
74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 3:2
71. 1-3
72. 5-1
73. 6-1
74. 1-2