ORKAN BUCZEK SPRAWDZI TERMALNYCH Z PODDĘBIC

25 dni pozostało do inauguracji rozgrywek piłki nożnej IV ligi w której to występuje nasza drużyna KEEZA Termy Ner Poddębice. Drużyna z Poddębic, przygotowuje się na własnych obiektach w Byczynie, gdzie rozgrywa także swoje mecze sparingowe. W dniu dzisiejszym (ŚRODA), zawodników Neru czeka sprawdzian, po którym trenerzy jak i działacze tego klubu, będą mieli odpowiedź w jakim miejscu jest ta drużyna, a pytań jest wiele, ponieważ dotychczasowe rozegrane mecze sparingowe, dają dużo do myślenia. Brak odpowiednich zawodników zapewniających pewien poziom rywalizacji w IV ligowych realiach, może spowodować szybki spadek do klasy okręgowej. Przed trenerem Michałem Lewandowskim i pomagającym mu Krzysztofie Woźniaku, bardzo duże wyzwanie, żeby skompletować odpowiednią kadrę, a zarazem dobrze przygotować zespół do rozgrywek. Obaj stają przed wielkim wyzwaniem i mamy nadzieje, że uda im się sprostać zadaniu.

1 lipca (ŚRODA) godz. 18:30 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice – Orkan Buczek 

 

Wychowankowie w kadrze KEEZA Term

Aż sześciu wychowanków klubu trenuje z czwartoligową drużyną KEEZA Termy Ner Poddębice. To Filip Mańka (rocznik 2003), Maksymilian Pięgot (2003), Jakub Gzyl (2004), Dawid Gzyl (2001), Alan Matczak (2003) oraz Damian Tomaszewski (2001). Udział w zajęciach prowadzonych przez Michała Lewandowskiego oraz Krzysztofa Woźniaka, biorą także piłkarze testowani.

Ich nazwiska trzymane są jednak w tajemnicy. Przed rundą wiosenną, która jak wiemy nie doszła do skutku, z LKS Kwiatkowice przyszli Kamil Stegliński i Radosław Jurkowski.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS