OD ŚRODY POWAŻNE I HISTORYCZNE GRANIE NASZYCH DRUŻYN

MECZ BARAŻOWY O KLASĘ OKRĘGOWĄ

15 lipca (ŚRODA) godz. 18:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew – UKS SMS Łódź

obsada sędziowska: Przytuła Szymon, Różycki J. Sadowski Tomasz

Już jutro (ŚRODA) odbędzie się historyczny dla tego klubu, mecz o awans do klasy okręgowej, a więc na szczebel rozgrywkowy, którego jeszcze nigdy nie było w Pęczniewie. Ci zawodnicy którzy wystąpią w jutrzejszym pojedynku, będą zapisani w historii tego klubu na lata, ale tylko w przypadku awansu, bo o zawodnikach którzy mieli taką szansę, a jej nie wykorzystali, niestety nie pozostają w pamięci. Klub oczywiście zawsze będzie wspominany, że grał o taką stawkę i tej historii już nikt im nie zabierze. Trener zespołu Błażej Dudziński na pewno nie będzie miał bólu głowy ze składem, ponieważ 99 % zawodników na mecz się stawi. Wszystko teraz będzie zależało od zawodników, którzy jeśli tylko dadzą z siebie wszystko, są w stanie ten historyczny awans osiągnąć, ale na pewno będą potrzebowali jeszcze 12 zawodnika, jakim są kibice, którzy mamy nadzieję, że zjawią się licznie.

Spotkanie prawdopodobnie będzie transmitowane na żywo na tej stronie.

 

PUCHAR POLSKI OKRĘGU ŁÓDZKIEGO – RUNDA WSTĘPNA

15 lipca (ŚRODA) godz. 20:00 ŚWINICE WARCKIE

Grom Powodów – LKS Świnice Warckie

obsada sędziowska: Pawlak W. Jankowski P. Szymczyk Piotr

Drugą naszą ekipą, która po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wyjdzie na boisko rozegrać mecz o stawkę, będzie Grom Powodów, który rozegra mecz rundy wstępnej PUCHARU POLSKI awansem. Spotkanie rozegrane zostanie w Świnicach Warckich w środę, ponieważ wcześniejszy termin tego pojedynku był ustalony przez ŁZPN na najbliższy weekend. Prezes klubu z Powodowa Tomasz Kupis, ustalił jednak wcześniej turniej piłki nożnej drużyn klubowych o puchar Wójta Gminy Wartkowice Piotra Kuropatwę, właśnie na kolidujący termin rundy wstępnej, dlatego powstały te zmiany. Na domiar złego tego całego zamieszania, turniej sobotni jednak się nie odbędzie, a to dlatego, że w Wartkowicach wykryto ognisko koronawirusa, który spowodował odwołanie wszystkich zaplanowanych imprez. Przechodząc do jutrzejszego meczu pucharowego, Grom jako gospodarz tego pojedynku, może mieć problem w końcówce spotkania, a jeśli dojdzie do dogrywki, to niestety ale kibice i pewnie z daleka zawodnicy wszystkiego nie zobaczą, ponieważ oświetlenie boiska jest zbyt słabe, żeby rozgrywać takie ważne mecze, ale ŁZPN przyznał licencję i gramy w … ciemnościach, więc wynik końcowy może być loterią.

 

MECZ SPARINGOWY

15 lipca (ŚRODA) godz. 19:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół II Aleksandrów Łódzki – GLKS Sarnów/Dalików

Jutrzejsze spotkanie zaplanowane na godz. 19-stą, stoi pod znakiem zapytania, ponieważ dużo zawodników wykorzystuje pogodę i urlopy i wypoczywają w Polsce i nie tylko. Trener Radosław Surowiec, jest jednak optymistą i wierzy, że tych jedenastu zawodników się odliczy.

 

GRA WEWNĘTRZNA

15 lipca (ŚRODA) godz. 18:30 BYCZYNA

Na boisku w Byczynie, dojdzie do gry wewnętrznej zespołu seniorów KEEZA Termy Ner Poddębice.

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS