NASI W PUCHARZE POLSKI FUTSALU

0
272
views
W dniu 09/12/2018, w hali sportowej w Łęczycy odbyły się eliminacje Województwa Łódzkiego do Pucharu Polski w Futsalu w celu wyłonienia dwóch drużyn reprezentujących Łódzkie w zmaganiach Ogólnopolskich. Nasz Powiat reprezentowała tylko jedna z dwóch zgłoszonych (KP Poddębice nie dojechało) drużyn – Wybrzeże Klatki Schodowej, składająca się z następujących zawodników:

Bramkarze: Artur Jewczak, Marcin Maciejewski;
Zawodnicy z pola: Marcin Skrobala, Marcin Woźniak, Norbert Magnuski, Marcin Myszka, Sebastian Golian, Jakub Makowski;

Podopieczni grającego trenera Marcina Skrobali, w grupie rywalizowali z:

4-2 OLIMPIA OPORÓW
* bramki 2x Marcin Skrobala, 1x Marcin Myszka, 1x Norbert Magnuski

0-5 ŁĘCZYCANIE ŁĘCZYCA

1-2 JUNIOR HURTAP ŁECZYCA
* bramki 1x Norbert Magnuski

W ostatnim meczu potrzebne było zwycięstwo, aby wyjść z grupy z drugiego miejsca, dlatego przy wyniku 1-1 podjęto decyzję o wycofaniu bramkarza co nie przyniosło oczekiwanego efektu.

Na tym szczeblu rozgrywek występ Naszej drużyny oceniono bardzo dobrze, było blisko niespodzianki. Dobrze zorganizowana gra w defensywie jak i ofensywie z szybkiej kontry oraz wysoki pressing na przeciwniku dawała efekt i budziła respekt u rywali. Do 9 minuty grając jak równy z równym na połowie przeciwnika z późniejszym zwycięzcą turnieju.

W turnieju finałowym triumfowała drużyna ŁĘCZYCANIE ŁĘCZYCA, wygrywając po karnych z SAN AZS ŁÓDŹ (w czasie podstawowym 2-2).