Obserwuj nas na Facebook

Nasi strzelają w Nerze !!!

IV Liga

LKS Kwiatkowice – Termy Ner Poddębice 1:3 (0:1)

… Kania Igor-2, Lewandowski Cyprian-1.

W końcu doczekaliśmy się gola strzelonego w pierwszej drużynie Neru, przez naszego zawodnika, a był nim Cyprian Lewandowski, który dostał szansę pokazania się przez sześć minut i … strzelił bramkę. Drugi nasz debiutant Arkadiusz Kochanek, zagrał trzynaście minut, ale nie na swojej pozycji i nie mógł się odnaleźć na boisku, tak czy inaczej, cieszymy się, że nasi zaznaczają swoją obecność w zespole.

 

Klasa okręgowa

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Termy Uniejów 2:4 (1:0)

… Sobolewski-2, Kasztelan-1. Stolarek-1.

Pierwsza połowa w wykonaniu naszej ekipy, niech przejdzie jak najszybciej do historii. W drugiej połowie, Termalni przypomnieli sobie jak się gra w piłkę nożną i … wygrali spotkanie, które nie miało mieć innego zwycięzcę.

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 2:2 (0:1)

… Waligórski Radosłąw-1, Biernat Patryk-1.

Pierwszy mecz, to mega tragedia i wstyd przed własną publicznością, ale już w Goszczanowie, nasi zawodnicy przypomnieli sobie jak się gra w piłkę nożną i zremisowali wygrany mecz z wyżej notowanym przeciwnikiem. Dodajmy, że Pisia grała w tym spotkaniu bez zawodników, którzy dołączyli w przerwie letniej do drużyny.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

BRAMKARZ JTI ZAWODNIKIEM KOLEJKI

XIII EDYCJA LIGA HALOWA W WARTKOWICACH  Sezon 2024/25′   VII KOLEJKA SKF KS GROM POWODÓW – WFC WARTKI  10:0 (4:0) bramki SKF: K. Zawadzki 3x, M. Adamiak 2x, K. Cichy

Koncert Eleni w Wilamowie

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert kolęd znanej artystki Eleni, który odbędzie się w kościele parafialnym w Wilamowie o godz. 17.00. Eleni to artystka, która od lat porusza serca słuchaczy swoimi

Ewa Pajor rozpoczęła rok w wielkim stylu

Pierwszy mecz Barcelony w 2025 r. i kapitan reprezentacji Polski zdobyła hat-tricka. Drużyna wygrała na wyjeździe z Realem Sociedad 6:0 (3:0) w meczu 16. kolejki kobiecej ligi hiszpańskiej. Tylko sześć minut zajęło Ewie Pajor zdobycie bramki