Nasi strzelają w Nerze !!!

IV Liga

LKS Kwiatkowice – Termy Ner Poddębice 1:3 (0:1)

… Kania Igor-2, Lewandowski Cyprian-1.

W końcu doczekaliśmy się gola strzelonego w pierwszej drużynie Neru, przez naszego zawodnika, a był nim Cyprian Lewandowski, który dostał szansę pokazania się przez sześć minut i … strzelił bramkę. Drugi nasz debiutant Arkadiusz Kochanek, zagrał trzynaście minut, ale nie na swojej pozycji i nie mógł się odnaleźć na boisku, tak czy inaczej, cieszymy się, że nasi zaznaczają swoją obecność w zespole.

 

Klasa okręgowa

Sokół II Aleksandrów Łódzki – Termy Uniejów 2:4 (1:0)

… Sobolewski-2, Kasztelan-1. Stolarek-1.

Pierwsza połowa w wykonaniu naszej ekipy, niech przejdzie jak najszybciej do historii. W drugiej połowie, Termalni przypomnieli sobie jak się gra w piłkę nożną i … wygrali spotkanie, które nie miało mieć innego zwycięzcę.

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Sokół Goszczanów – Pisia Zygry 2:2 (0:1)

… Waligórski Radosłąw-1, Biernat Patryk-1.

Pierwszy mecz, to mega tragedia i wstyd przed własną publicznością, ale już w Goszczanowie, nasi zawodnicy przypomnieli sobie jak się gra w piłkę nożną i zremisowali wygrany mecz z wyżej notowanym przeciwnikiem. Dodajmy, że Pisia grała w tym spotkaniu bez zawodników, którzy dołączyli w przerwie letniej do drużyny.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS