Obserwuj nas na Facebook

„Motorowcy” po raz kolejny na zgrupowaniu w Uniejowie

W dniu wczorajszym, pierwszy skład Motoru Lublin zameldował się w Uniejowie. Podopieczni Marka Saganowskiego, podobnie jak w ubiegłym roku, szlifują formę przed rundą wiosenną w Kompleksie Boisk Piłkarskich im. W. Smolarka. W poniedziałek zespół odbył pierwszy trening na naszym obiekcie.

Kilkudniowy pobyt w uzdrowisku termalnym stwarza możliwość urozmaicenia szkoleniowego grafiku o nadprogramowe aktywności, także poza murawą boiska. Główny szkoleniowiec, pomimo niekorzystnego wyniku rozegranego w niedzielę sparingu z Siarką Tarnobrzeg, z optymizmem patrzy na najbliższe dni, które „Motorowcy” spędzą na 5-dniowym obozie przygotowawczym:

– Warunki w Uniejowie są bardzo dobre. W hotelu mamy siłownię. Mamy tu dwa boiska do dyspozycji – jedno naturalne, podgrzewane, również boisko ze sztuczną trawą – wszystko, co potrzebujemy w tym okresie będzie dla nas do użytku – zachwalał trener tuż po zakończonym spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg.

Zdaniem Saganowskiego, w Uniejowie drużyna będzie miała okazję do tego, by jeszcze mocniej się zintegrować i skonsolidować:

– Taki okres pięciu dni, kiedy przebywa się razem, będzie budował w drużynie ducha zespołu. Cieszę się z tego obozu, bo dużo czasu będziemy mogli spędzić indywidualnie na odprawach z zawodnikami. Okres takiej ciężkiej, mozolnej pracy zakończyliśmy dzisiejszym sparingiem. Teraz musimy łapać trochę świeżości!

Piłkarze będą trenować u nas do 11 lutego włącznie. W piątek „Motorowcy” zakończą obóz zimowy sparingiem z Legionovią Legionowo. Spotkanie o godzinie 16.00 odbędzie się na boisku z zieloną nawierzchnią.

(MB)

źródło: Gmina Uniejów

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego