„Motorowcy” po raz kolejny na zgrupowaniu w Uniejowie

0
39
views

W dniu wczorajszym, pierwszy skład Motoru Lublin zameldował się w Uniejowie. Podopieczni Marka Saganowskiego, podobnie jak w ubiegłym roku, szlifują formę przed rundą wiosenną w Kompleksie Boisk Piłkarskich im. W. Smolarka. W poniedziałek zespół odbył pierwszy trening na naszym obiekcie.

Kilkudniowy pobyt w uzdrowisku termalnym stwarza możliwość urozmaicenia szkoleniowego grafiku o nadprogramowe aktywności, także poza murawą boiska. Główny szkoleniowiec, pomimo niekorzystnego wyniku rozegranego w niedzielę sparingu z Siarką Tarnobrzeg, z optymizmem patrzy na najbliższe dni, które „Motorowcy” spędzą na 5-dniowym obozie przygotowawczym:

– Warunki w Uniejowie są bardzo dobre. W hotelu mamy siłownię. Mamy tu dwa boiska do dyspozycji – jedno naturalne, podgrzewane, również boisko ze sztuczną trawą – wszystko, co potrzebujemy w tym okresie będzie dla nas do użytku – zachwalał trener tuż po zakończonym spotkaniu z Siarką Tarnobrzeg.

Zdaniem Saganowskiego, w Uniejowie drużyna będzie miała okazję do tego, by jeszcze mocniej się zintegrować i skonsolidować:

– Taki okres pięciu dni, kiedy przebywa się razem, będzie budował w drużynie ducha zespołu. Cieszę się z tego obozu, bo dużo czasu będziemy mogli spędzić indywidualnie na odprawach z zawodnikami. Okres takiej ciężkiej, mozolnej pracy zakończyliśmy dzisiejszym sparingiem. Teraz musimy łapać trochę świeżości!

Piłkarze będą trenować u nas do 11 lutego włącznie. W piątek „Motorowcy” zakończą obóz zimowy sparingiem z Legionovią Legionowo. Spotkanie o godzinie 16.00 odbędzie się na boisku z zieloną nawierzchnią.

(MB)

źródło: Gmina Uniejów

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ