Kuloodporni najlepsi w Uniejowie

Dużą niespodziankę przyniósł II Turniej Amp Futbol Ekstraklasy 2022, który w czasie minionego weekendu rozegrany został w Uniejowie. Wszystkie mecze wygrał zespół TSP Kuloodporni Bielsko-Biała, który tym samym jest nowym liderem tabeli. W najciekawszym pojedynku bielski zespół pokonał Legię Warszawa 1:0.

Gospodarzem turnieju był zespół Nowe Technologie Różyca. Po dwóch przegranych pierwszego dnia turnieju (z Legią 0:4 i Kuloodpornymi aż 0:8) zespół Kornela Błażejewskiego w niedzielę spisał się znacznie lepiej. Wygrał 3:1 ze Stalą Rzeszów i zremisował 0:0 z Wartą Poznań.

Patronat medialny nad zawodami objął Łódzki Futbol, a jednym z partnerów turnieju była marka KEEZA z Aleksandrowa Łódzkiego.

Zdjęcie: Amp Futbol Polska (Facebook)

źródło: lodzkifutbol.pl

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS