KS ŁÓDŹ ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU O PUCHAR EMILII BŁASZCZYK

0
658
views

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ SENIORÓW

o Puchar Radnej Gminy Poddębice

Emilii Błaszczyk

 

 

 

 

 

 

Wyniki:

Grupa „A”

KS Łódź – Starsi Poddębice 1:5

Gang Bang Pęczniew – Placki Bałdrzychów 4:1

KS Łódź – Gang Bang Pęczniew 0:1

Starsi Poddębice – Placki Bałdrzychów 2:1

KS Łódź – Placki Bałdrzychów 2:1

Starsi Poddębice- Gang Bang Pęczniew 3:1

W grupie A dominowały drużyny z Poddębic i Pęczniewa, które wszystko wygrywały, aż do ostatniego meczu tej grupy, gdzie w bezpośrednim pojedynku, lepsi okazali się ci Starsi i awansowali bezpośrednio do półfinału. System rozgrywek był tak skonstruowany, że trzecia drużyna także awansowała do dalszych rozgrywek i skorzystała z tego ekipa z Łodzi, która w najważniejszym spotkaniu w tej grupie, ograła drużynę z Bałdrzychowa 2:1 i awansowała do ćwierćfinałów.

 

 

 

 

 

 

 

Grupa „B”

MKS Mianów – OSP Poddębice 2:3

OSP Poddębice – Policja Łódź 5:1

MKS Mianów – Policja Łódź 0:2

Ta grupa w zasadzie grała tylko o pierwsze miejsce, które dawało bezpośredni awans do półfinału. Ochotnicy z Poddębic nie dali żadnych szans przeciwnikom i zameldowali się szybko w półfinale. W meczu o II lokatę w tej grupie, mundurowi ograli Mianów 2:0.

 

 

 

 

 

 

 

Ćwierćfinały

Gang Bang Pęczniew – MKS Mianów 3:1

KS Łódź – Policja Łódź 1:1 rz. karne 4:3

Mecze ćwierćfinałowe dostarczyły kibicom wielu emocji. W pierwszym pojedynku Gang Bang, wygrał co prawda z MKS-em, ale wynik został ustalony dopiero w ostatnich minutach meczu. Drugi pojedynek i mecz derbowy, w którym działo się bardzo wiele. Emocje sięgały zenitu, efektem czego były częste interwencje sędziów tego spotkania, ponieważ często dochodziło do ostrych starć i przepychanek. Na szczęście mecz dobrnął do końcowego gwizdka i pojedynek trzeba było rozstrzygnąć rzutami karnymi. Odbyły się one spokojnie, a po ostatnim wykonanym rzucie karnym, w wielką euforię radości wpadli zawodnicy KS, którzy awansowali dalej …

 

 

 

 

 

 

 

Półfinały

OSP Poddębice – Gang Bang Pęczniew 4:0

Starsi Poddębice – KS Łódź 0:1

Wykończona fizycznie drużyna z Pęczniewa, która dobrnęła aż do półfinału grając tylko sześcioma zawodnikami, nie dała niestety rady strażakom, w skład której wchodziło aż dziesięciu graczy. 4:0 to najmniejszy wymiar kary, ale wielki szacunek dla zawodników z Pęczniewa, którzy nie poddawali się i walczyli do końca. Przed drugim meczem półfinałowym, słychać było dookoła, że finał będzie derbowy. Na przeciwnika czekała już ekipa OSP, która bacznie obserwowała poczynania Starszych z którymi mieli się zmierzyć, w ostatnim pojedynku tego turnieju. Przyjezdni z meczu na mecz się rozgrywali i nie wystraszyli się miejscowych graczy, na co dzień korzystających z tej hali. Po bardzo ciekawym i emocjonującym spotkaniu, goście wygrali 1:0 i zaskoczyli wszystkich zgromadzonych w hali sportowej, wpadając ponownie w wielką euforię radości awansując do FINAŁU !!!

 

 

 

 

 

\

 

Mecz o III miejsce

Starsi Poddębice – Gang Bang Pęczniew 3:1

Ten wynik nie jest niespodzianką, ale łatwo Starsi nie mieli, bo ostatnimi siłami, ale walczyli do końca goście i z honorem zakończyli udział w turnieju. Trzecie miejsce dla miejscowych, którzy marzyli o finale, jest wielkim niedosytem.

 

FINAŁ

OSP Poddębice – KS Łódź 0:0 rz. karne 1:2

Ostatnie spotkanie tego dnia i oczywiście nie mogło zabraknąć najważniejszej osoby tego turnieju, mianowicie pojawiła się Radna Gminy Poddębice Emila Błaszczyk o puchar której ten turniej był rozgrywany. Oficjalne zaprezentowanie dwóch drużyn, które dotarły do meczu finałowego, przywitanie, losowanie i pierwszy gwizdek. Od samego początku tego pojedynku, było widać nastawienie defensywne obu ekip. Najważniejsze nie stracić gola, wielka walka zaczyna się w 10 minucie spotkania (finał był grany 1×15), kiedy to upływający czas, budzi zawodników do rozstrzygnięcia meczu przed końcowym gwizdkiem. OSP jak i KS, stwarzają sobie idealne by się wydawało sytuacje bramkowe, ale za każdym razem na drodze wyrastają jak grzyby po deszczu … bramkarze. Damian Dominowski, który zastąpił kontuzjowanego Adama Kapitułę i Adam Zielewski, przechodzą samych siebie i to oni doprowadzają ten pojedynek, do rzutów karnych. W konkursie rzutów karnych Adam Zielewski wygrywa z Damianem Dominowski (który nie strzelił rzutu karnego) 2:1 i po raz trzeci mogliśmy w tym turnieju oglądać, wielką euforię radości zespołu z Łodzi, tym razem z powodu wygrania całego turnieju. GRATULUJEMY.

 

 

 

 

 

 

Tabela Końcowa

  1. KS Łódź
  2. OSP Poddębice
  3. Starsi Poddębice
  4. Gang Bang Pęczniew
  5. Policja Łódź
  6. MKS Mianów
  7. Placki Bałdrzychów

 

Zawodnik turnieju – Dominowski Damian (OSP Poddębice)

 

 

 

 

 

 

Bramkarz turnieju – Zielewski Adam (KS Łódź)

 

 

 

 

 

 

 

Skład KS Łódź: Zielewski Adam, Bojanowski Michał, Łągiewczyk Damian, Idzikowski Piotr, Karasiński Grzegorz, Ciechanowski Marcin, Danecki Marcin, Szymorek Dominik, Danecki Maciej.

Skład OSP Poddębice: Kapituła Adam, Burski Emil, Woźniak Marcin, Dominowski Damian, Woźniak Kacper, Kowalczyk Marcin, Stajewski Maciej, Stajewski Arkadiusz, Waligórski Radosław, Florczak Dariusz.

 

 

 

 

 

 

 

Skład Starsi Poddębice: Marciniak Maciej, Osiński Kamil, Śpiączka Wiktor, Frisz Mateusz, Kochanek Arkadiusz, Walczyk Kacper, Nowak Włodzimierz,Nowak Przemysław, Sobolewski Przemysław.

 

 

 

 

 

 

 

Skład Gang Bang Pęczniew: Mamos Kamil, Ciepłoch Marek, Kozelan Krystian, Krzesiński Radosław, Mognuski Norbert, Wilczyński Andrzej.

Skład Policja Łódź: Bednarek Marcin, Tomczyk Mateusz, Stachlewski Paweł, Stachlewski Krzysztof, Jankiewicz Kamil, Struś Adam, Szczygielski Jarosław.

 

 

 

 

 

 

 

MKS Mianów: Adriańczyk Patryk, Kaźmierczak Wojciech, Suwa Paweł, Adriańczyk Sebastian, Księżak Marcin, Bilecki Norbert, Miszczak Mateusz, Staszek Waldemar, Galoch Dariusz.

Skład Placki Bałdrzychów: Płusa Bartosz, Grodzicki Bartłomiej, Cichoń Damian, Stefański Dominik, Gzyl Dawid, Mańka Filip, Piszczałkowski Miłosz,

 

 

 

 

 

 

 

Organizator – Stowarzyszenie OK Poddębice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ