Kończą się rozgrywki powiatowe

0
30
views

Dobiega końca powiatowa faza rozgrywek XXII edycji turnieju Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Pod koniec kwietnia uczestników finałów wojewódzkich wyłoniono m.in. w powiatach: łęczyckim i poddębickim.


W pierwszym z nich do rywalizacji w kategorii U-12 dziewcząt przystąpiły dwa zespoły. O awansie decydował więc jeden mecz, w którym Świnice Warckie pokonały 5:0 Trójkę Łęczyca. Turniej chłopców U-10 zakończył się zwycięstwem Trójki, która wygrała 5:2 z SP Malina Piątek i 3:1 z UKS Witonianka Witonia. W meczu Witonianki z Maliną padł bezbramkowy remis. Trójka okazała się również najlepsza w turnieju chłopców U-12. W tej kategorii grały cztery zespoły. Chłopcy z Trójki pokonali po 1:0 zespoły z Piątku i Świnic Warckich, a ich mecz z Witonianką zakończył się remisem 2:2. Drugą lokatę zajęła drużyna ze Świnic Warckich, trzecia była Malina, a czwarta – Witonianka.

Finał rozgrywek powiatu poddębickiego odbył się na boiskach ośrodka piłkarskiego im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie i został zdominowany przez miejscową Akademię Futbolu P&T&S. W kategorii U-8 dziewcząt był to jedyny zespół zgłoszony do rozgrywek. W pozostałych grupach (U-10 dziewcząt oraz U-8, U-10 i U-12 chłopców) konkurencja była już dużo większa, jednak wszystkie rozgrywki zakończyły się zwycięstwem drużyn AF P&T&S Uniejów.

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ