166

MECZE SPARINGOWE – WYNIKI

Termy Poddębice – Zawisza Rzgów 3:1 (2:1)

Mańka Filip, Korobka Oleh, zawodnik testowany.

Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana, ale skuteczniejszą drużyną okazała się ekipa z Poddębic, która strzelając dwie bramki prowadziła do przerwy 2:1. W drugiej połowie doszło do wielu zmian w obu zespołach i gra toczyła się tylko na jednej połowie, ale skuteczność zawiodła w naszej ekipie, ponieważ Termalni strzelili tylko jednego gola. Niepokojące jest to, że na trybunach było tylko siedmiu kibiców, zainteresowanych losami drużyny z Poddębic.

Termy/K-Flex Uniejów – Teleszyna Przykona 5:1

Kwiatkowski Dawid, Tomczak Konrad, Nowak Włodzimierz, Herman Jakub, zawodnik testowany.

skład: Łyskawka(45′ Zawodnik Testowany), Matusiak(C)(45′ Trzuskowski), Zawodnik Testowany, Koziełek, Kwiatkowski, Graczyk(45′ B.Nowak), Herman, Gębski, W.Nowak(70′ Leśniewski), Tomczak (60′ M.Łuczak), Zawodnik Testowany (70′ Warych)

GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł Kazimierz 1:1

Termy II Poddębice – Zryw Śliwniki 3:1 (1:0)

Woźniak Kacper, Wójcik Artur. Smulik Artur.

skład: Smulik – Jaśczak, Nastarowicz, Kubacki, Woźniak, Tomaszewski, Wójcik, Janowski, Zagłoba, Kubiak, B. Izydorczyk.

Grali również: Cieśla, F. Izydorczyk, Korolewski.

Jagiellonia Białystok U-17 – Zagłębie Lubin U-17 2:4