Klasa okręgowa – terminarz rundy jesiennej

0
102
views

Na trzeci weekend sierpnia zaplanowano inaugurację rozgrywek w czterech grupach klasy okręgowej, która w sezonie 2023/2024 będzie miała nowego sponsora tytularnego.


Rywalizacja w Klasie Okręgowej „Kipsta” rozpocznie się 19 sierpnia, a ostatnia tegoroczna seria spotkań ma być rozegrana w trzeci weekend listopada.

Terminarze dla wszystkich grup znajdują się w poniższych załącznikach.

Terminarz Klasa Okręgowa gr. 1 – jesień 2023.doc

Terminarz Klasa Okręgowa gr. 2 – jesień 2023.doc

Terminarz Klasa Okręgowa gr. 3 – jesień 2023.doc

Terminarz Klasa Okręgowa gr. 4 – jesień 2023.doc

 

„Kipsta” Klasa Okręgowa

Grupa I
Rosa Rosanów, Włókniarz Pabianice, Termy Uniejów, KS Karsznice, KAS Konstantynów, Victoria Rąbień, Olimpia Karsznice, Stal Głowno, Iskra Dobroń, Orzeł Parzęczew, Bzura Ozorków, GKS Ksawerów, Orzeł Piątkowisko, Włókniarz Zgierz, AKS SMS II Łódź, Termy Poddębice.

Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA „KIPSTA” ŁÓDŹ GRUPA 1

RUNDA I

Kolejka 1. w dniach 19-08-2023/20-08-2023

1 KS ROSA ROSANÓW – MUKS Włókniarz Pabianice
2 Termy Uniejów – KS KARSZNICE
3 KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – VICTORIA RĄBIEŃ
4 KKS Olimpia Karsznice – Stal Głowno
5 Iskra Dobroń – Orzeł Parzęczew
6 UKS Bzura Ozorków – GKS Ksawerów
7 Orzeł Piątkowisko – Włókniarz Zgierz
8 AKS SMS II ŁÓDŹ Termy Poddębice

 

Kolejka 2. w dniach 26-08-2023/27-08-2023

9 MUKS Włókniarz Pabianice Termy Poddębice
10 Włókniarz Zgierz – AKS SMS II ŁÓDŹ
11 GKS Ksawerów – Orzeł Piątkowisko
12 Orzeł Parzęczew – UKS Bzura Ozorków
13 Stal Głowno – Iskra Dobroń
14 VICTORIA RĄBIEŃ – KKS Olimpia Karsznice
15 KS KARSZNICE – KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
16 KS ROSA ROSANÓW Termy Uniejów

 

Kolejka 3. w dniach 30-08-2023

17 Termy Uniejów – MUKS Włókniarz Pabianice
18 KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – KS ROSA ROSANÓW
19 KKS Olimpia Karsznice – KS KARSZNICE
20 Iskra Dobroń – VICTORIA RĄBIEŃ
21 UKS Bzura Ozorków – Stal Głowno
22 Orzeł Piątkowisko – Orzeł Parzęczew
23 AKS SMS II ŁÓDŹ – GKS Ksawerów
24 Termy Poddębice – Włókniarz Zgierz

 

Kolejka 4. w dniach 02-09-2023/03-09-2023

25 MUKS Włókniarz Pabianice – Włókniarz Zgierz
26 GKS Ksawerów Termy Poddębice
27 Orzeł Parzęczew – AKS SMS II ŁÓDŹ
28 Stal Głowno – Orzeł Piątkowisko
29 VICTORIA RĄBIEŃ – UKS Bzura Ozorków
30 KS KARSZNICE – Iskra Dobroń
31 KS ROSA ROSANÓW – KKS Olimpia Karsznice
32 Termy Uniejów – KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

 

Kolejka 5. w dniach 09-09-2023/10-09-2023

33 KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – MUKS Włókniarz Pabianice
34 KKS Olimpia Karsznice Termy Uniejów
35 Iskra Dobroń – KS ROSA ROSANÓW
36 UKS Bzura Ozorków – KS KARSZNICE
37 Orzeł Piątkowisko – VICTORIA RĄBIEŃ
38 AKS SMS II ŁÓDŹ – Stal Głowno
39 Termy Poddębice – Orzeł Parzęczew
40 Włókniarz Zgierz – GKS Ksawerów

 

Kolejka 6. w dniach 16-09-2023/17-09-2023

41 MUKS Włókniarz Pabianice – GKS Ksawerów
42 Orzeł Parzęczew – Włókniarz Zgierz
43 Stal Głowno Termy Poddębice
44 VICTORIA RĄBIEŃ – AKS SMS II ŁÓDŹ
45 KS KARSZNICE – Orzeł Piątkowisko
46 KS ROSA ROSANÓW – UKS Bzura Ozorków
47 Termy Uniejów – Iskra Dobroń
48 KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – KKS Olimpia Karsznice

 

Kolejka 7. w dniach 23-09-2023/24-09-2023

49 KKS Olimpia Karsznice – MUKS Włókniarz Pabianice
50 Iskra Dobroń – KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
51 UKS Bzura Ozorków Termy Uniejów
52 Orzeł Piątkowisko – KS ROSA ROSANÓW
53 AKS SMS II ŁÓDŹ – KS KARSZNICE
54 Termy Poddębice – VICTORIA RĄBIEŃ
55 Włókniarz Zgierz – Stal Głowno
56 GKS Ksawerów – Orzeł Parzęczew

 

Kolejka 8. w dniach 30-09-2023/01-10-2023

57 MUKS Włókniarz Pabianice – Orzeł Parzęczew
58 Stal Głowno – GKS Ksawerów
59 VICTORIA RĄBIEŃ – Włókniarz Zgierz
60 KS KARSZNICE Termy Poddębice
61 KS ROSA ROSANÓW – AKS SMS II ŁÓDŹ
62 Termy Uniejów – Orzeł Piątkowisko
63 KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – UKS Bzura Ozorków
64 KKS Olimpia Karsznice – Iskra Dobroń

 

Kolejka 9. w dniach 07-10-2023/08-10-2023

65 Iskra Dobroń – MUKS Włókniarz Pabianice
66 UKS Bzura Ozorków – KKS Olimpia Karsznice
67 Orzeł Piątkowisko – KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
68 AKS SMS II ŁÓDŹ Termy Uniejów
69 Termy Poddębice – KS ROSA ROSANÓW
70 Włókniarz Zgierz – KS KARSZNICE
71 GKS Ksawerów – VICTORIA RĄBIEŃ
72 Orzeł Parzęczew – Stal Głowno

 

Kolejka 10. w dniach 14-10-2023/15-10-2023

73 MUKS Włókniarz Pabianice – Stal Głowno
74 VICTORIA RĄBIEŃ – Orzeł Parzęczew
75 KS KARSZNICE – GKS Ksawerów
76 KS ROSA ROSANÓW – Włókniarz Zgierz
77 Termy Uniejów Termy Poddębice
78 KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – AKS SMS II ŁÓDŹ
79 KKS Olimpia Karsznice – Orzeł Piątkowisko
80 Iskra Dobroń – UKS Bzura Ozorków

 

Kolejka 11. w dniach 21-10-2023/22-10-2023

81 UKS Bzura Ozorków – MUKS Włókniarz Pabianice
82 Orzeł Piątkowisko – Iskra Dobroń
83 AKS SMS II ŁÓDŹ – KKS Olimpia Karsznice
84 Termy Poddębice – KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
85 Włókniarz Zgierz Termy Uniejów
86 GKS Ksawerów – KS ROSA ROSANÓW
87 Orzeł Parzęczew – KS KARSZNICE
88 Stal Głowno – VICTORIA RĄBIEŃ

 

Kolejka 12. w dniach 28-10-2023/29-10-2023

89 MUKS Włókniarz Pabianice – VICTORIA RĄBIEŃ
90 KS KARSZNICE – Stal Głowno
91 KS ROSA ROSANÓW – Orzeł Parzęczew
92 Termy Uniejów – GKS Ksawerów
93 KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – Włókniarz Zgierz
94 KKS Olimpia Karsznice Termy Poddębice
95 Iskra Dobroń – AKS SMS II ŁÓDŹ
96 UKS Bzura Ozorków – Orzeł Piątkowisko

 

Kolejka 13. w dniach 04-11-2023/05-11-2023

97 Orzeł Piątkowisko – MUKS Włókniarz Pabianice
98 AKS SMS II ŁÓDŹ – UKS Bzura Ozorków
99 Termy Poddębice – Iskra Dobroń
100 Włókniarz Zgierz – KKS Olimpia Karsznice
101 GKS Ksawerów – KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
102 Orzeł Parzęczew Termy Uniejów
103 Stal Głowno – KS ROSA ROSANÓW
104 VICTORIA RĄBIEŃ – KS KARSZNICE

 

Kolejka 14. w dniach 11-11-2023/12-11-2023

105 MUKS Włókniarz Pabianice – KS KARSZNICE
106 KS ROSA ROSANÓW – VICTORIA RĄBIEŃ
107 Termy Uniejów – Stal Głowno
108 KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – Orzeł Parzęczew
109 KKS Olimpia Karsznice – GKS Ksawerów
110 Iskra Dobroń – Włókniarz Zgierz
111 UKS Bzura Ozorków Termy Poddębice
112 Orzeł Piątkowisko – AKS SMS II ŁÓDŹ

 

Kolejka 15. w dniach 18-11-2023/19-11-2023

113 AKS SMS II ŁÓDŹ – MUKS Włókniarz Pabianice
114 Termy Poddębice – Orzeł Piątkowisko
115 Włókniarz Zgierz – UKS Bzura Ozorków
116 GKS Ksawerów – Iskra Dobroń
117 Orzeł Parzęczew – KKS Olimpia Karsznice
118 Stal Głowno – KAS KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
119 VICTORIA RĄBIEŃ Termy Uniejów
120 KS KARSZNICE – KS ROSA ROSANÓW

 

Grupa II
LKS Mniszków, Start Lgota Wielka, ESPN Bełchatów, Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, KKS Koluszki, Stal Niewiadów, MGKS Drzewica, Polonia Gorzędów, Pilica Przedbórz, LKS Różyca, Włókniarz Moszczenica, Victoria Żytno, LZS Justynów, Omega II Kleszczów, Zawisza Rzgów, Kasztelan Żarnów.

Grupa III
Ekolog Wojsławice, Pogoń Zduńska Wola, UKS Galewice, MLKS Konopnica, GKS Chojne, Sokół Goszczanów, Warta II Sieradz, Prosna Wieruszów, Piast Błaszki, Jutrzenka Warta, Złoczewia Złoczew, Tęcza Brodnia, Czarni Rząśnia, LZS Brąszewice, WKS 1957 Wieluń, TS Janiszewice.

Grupa IV
Czarni Bednary, UKS SMS Łódź, Manchatan Nowy Kawęczyn, Unia II Skierniewice, Laktoza Łyszkowice, GLKS Wołucza, Pelikan II Łowicz, Widok Skierniewice, Mazovia Rawa Mazowiecka, Olimpia Niedźwiada, Olimpia Chąśno, Jutrzenka Drzewce, Orzeł Nieborów, Juvenia Wysokienice, GKS Bedlno, KS II Kutno.

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ