KLASA OKRĘGOWA – IV KOLEJKA

19 sierpnia (ŚRODA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (14) – KKS Koluszki (12)

obsada sędziowska: Sadowski T., Pietrzak W., Pietrzak B.

Zawodnicy z Sarnowa i Dalikowa w ostatniej kolejce doprowadzili do niecodziennej sytuacji. W III kolejce GLKS wybrał się na mecz ligowy do Kutna, żeby zmierzyć się  z miejscowym KS II. Nasza ekipa do 90 min. tego spotkania przegrywała 3:0, sędzia dolicza 4 minuty i goście tego pojedynku doprowadzają do wyrównania. Jest to duży wyczyn i mamy nadzieję, że na tyle uskrzydli nasz zespół, że kolejne punkty będą zdobywane bez takich dramatycznych sytuacji.

19 sierpnia (ŚRODA) godz. 18:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (17) – UKS SMS Łódź (9)

obsada sędziowska: Walczak K., Walczak R., Morawski Z.

Termalni z Uniejowa w środowy wieczór, stają przed przerwaniem Termalnych porażek w naszym Powiecie. Zawodnicy z Uniejowa w ostatnim swoim spotkaniu w Różycy, zostali już w 9 minucie postawieni pod ścianą, mianowicie jeden z zawodników gości, otrzymał czerwoną kartkę. Mecz stał się jednostronnym widowiskiem, ale dzielnie walcząca młodzież z Uniejowa, nie poddała się i walczyła do końca, jednak nie przywożąc do domu punktów. W środę cała piłkarska złość drużyny, może przelać się na boisko i miejmy nadzieję, że Termalni z Uniejowa zdobędą pierwsze punkty.