INAUGURACJA IV LIGI i PUCHAR POLSKI

0
174
views

IV LIGA – I KOLEJKA 

25 lipca (SOBOTA) godz. 18:00 GŁOWNO

Stal Głowno – KEEZA Termy Ner Poddębice 

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Wykrota P., Kluska J

Przed trenerami Michałem Lewandowskim i Krzysztofem Woźniakiem wielkie wyzwanie zmierzyć się z rywalami IV ligi i powalczenie o utrzymanie. Opierając się tylko na spotkaniach sparingowych, drużyna bardzo zniechęciła do siebie kibiców, którzy na meczach kontrolnych pojawiali się tylko nieliczni. Skład jaki został przez trenerów i prezesa klubu złożony, okaże się już niebawem, czy jest odpowiedni, żeby realnie walczyć na tym poziomie rozgrywkowym, tak czy inaczej trzeba dać szansę i dopingować zespół, a na efekty i podsumowania, przyjdzie czas z końcem rundy.

Już dzisiaj ukaże się wywiad z trenerem Michałem Lewandowskim, który podsumował okres przygotowawczy.

 

PUCHAR POLSKI OKRĘGU SIERADZKIEGO – I RUNDA 

25 lipca (SOBOTA) godz. 17:30 ZYGRY 

Pisia Zygry – Victoria Szadek 

Pisia Zygry jak co roku występuje w PUCHARZE POLSKI i w tej edycji także uczestniczy. W rundzie wstępnej, zawodnicy z Zygier udali się do Bałucza i ograli gospodarza tego spotkania 5:0. Związki Piłki Nożnej, uświadamiają nas cały czas, że są losowane pary poszczególnej rundy, ale o dziwo co roku są bardzo podobne mecze PUCHARU POLSKI. W I rundzie Pisia zagra z beniaminkiem klasy okręgowej Victorią Szadek z którą spotyka się bardzo często. Ostatnie spotkanie tych zespołów, był to pojedynek sparingowy w którym to zawodnicy z Zygier, rozgromili na własnym boisku Victorię 7:0. Zawodnicy z Szadku, przyjadą do Zygier zapewne z zamiarem srogiego rewanżu, a co za tym idzie, możemy spodziewać się bardzo ciekawego meczu, poniważ Pisia nie położy się na boisku.

 

 

PUCHAR POLSKI OKRĘGU ŁÓDZKIEGO – I RUNDA 

26 lipca (NIEDZIELA) godz. 18:30 ŚWINICE WARCKIE

LKS Świnice Warckie – GLKS Sarnów/Dalików 

obsada sędziowska: Wyderkiewicz D., Biś K., Szymczyk P.

Zamiast meczu sparingowego, które często rozgrywa w tym czasie zespół z Sarnowa i Dalikowa, tym razem GLKS zagra mecz o stawkę. W I rundzie PUCHARU POLSKI, czeka na nich zespół, który w rundzie wstępnej wygrał z Gromem Powodów 7:3 na własnym boisku. GLKS ma wąską kadrę, ale konkretną patrząc na wyniki rozegranych meczów sparingowych, a więc nowy trener naszej ekipy Radosław Surowiec, ma szansę udanie zadebiutować w roli trenera grupy seniorskiej.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ