GLKS SARNÓW/DALIKÓW RUSZA DO GRY … TERMALNI Z PODDĘBIC ZAPRASZAJĄ DO BYCZYNY

8
165
views

IV LIGA – II KOLEJKA 

31 lipca (PIĄTEK) godz. 18:00 BYCZYNA

KEEZA Termy Ner Poddębice – MKP Boruta Zgierz

obsada sędziowska:  Kowalski M., Łukasiński D., Gawłowski H.

Juz jutro w Byczynie o godz. 18:00 odbędzie się inauguracyjne spotkanie na własnym boisku Termalnych z Poddębic. W pierwszym swoim pojedynku, niestety z beniaminkiem Ner przegrał na wyjeździe 3:1. Jutro będzie ku temu okazja, żeby ten falstart nowego sezonu, zamienić na wygraną z Borutą, która w pierwszym swoim meczu na własnym boisku, zremisowała z Włokniarzem Zelów 1:1.

 

KLASA OKRĘGOWA – I KOLEJKA 

1 sierpnia (SOBOTA) godz. 17:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

KAS Konstantynów Łódzki – GLKS Sarnów/Dalików 

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Musiał K., Różycki J.

Zawodnicy z Sarnowa i Dalikowa inaugurują swoje rozgrywki od meczu wyjazdowego z KAS-em, a więc beniaminkiem klasy okręgowej. Beniaminek przewietrzył troszkę swoją szatnię i nieco się wzmocnił, co nie powinno uśpić GLKS. W szeregach naszej drużyny, także możemy zobaczyć nowe twarze, które w meczach sparingowych dobrze sie spisywali. Jest to jednak oficjalny mecz debiutującego na ławce trenerskiej Radosława Surowca w meczu o punkty ligowe. Pierwszy debiut zaliczony został pozytywnie w spotkaniu pucharowym, gdzie GLKS wygrał w Świnicach Warckich 4:1 w fazie I rundy.

 

 

 

 

 

3. KEEZA Termy Ner Poddębice – MKP Boruta Zgierz

4. KAS Konstantynów Łódzki – GLKS Sarnów/Dalików 

Wszystkich zainteresowanych wzięcia udziału w zabawie w typera, ZAPRASZAMY !!!. Wystarczy tylko wymyśleć nick i w komentarzach wpisać dane i wyniki danych meczów, umieszczonych w zapowiedzi.

 

 

 

 

 

 

 

 

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ