GLKS SARNÓW/DALIKÓW ODRADZA SIĘ

1
310
views
Krzysztof Stachlewski nowym trenerem GLKSu, zastąpił na tym stanowisku Wojciecha Stasiaka, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc w dokończeniu sezonu, w dramatycznej sytuacji kadrowej na półmetku rozgrywek. Zarząd klubu GLKS Sarnow/Dalików i Wójt Gminy Dalików z pośród kilkunastu kandydatur na trenera podjęli decyzję o zatrudnieniu byłego zawodnika klubu – Krzysztofa Stachlewskiego, ktory będzie grającym trenerem. Po kilku latach przerwy, klub postawił na trenera z okolicy, znającego mentalność otoczenia, chcącego odbudować zespół składany od nowa w większości z okolicznych zawodników i mocno wyszukiwać młodych talentów do zapewnienia przyszlosci. Po ciężkim sezonie w lidze okręgowej zakończonym spadkiem do A klasy, w klubie planowana jest rewolucja. Jest to pierwsza funkcja w roli trenera drużyny seniorów jakiej podejmie się Krzysztof, wychowanek SKS Startu Łódź, wcześniej reprezentował barwy takich zespołów jak: KP Zryw Dąbie, GLKS Sarnów/Dalików, LKS Rosanów, TS Victoria Rabien i LKS Ner Poddębice.
Wraz z nowym trenerem do zespołu dołączą nowi zawodnicy, chcący wyprowadzić klub na właściwe tory i z uwagi na zeszłoroczne nieporozumienia w szatni, przywrócić dobrą opinie o klubie. Zespół który nie trenował w poprzedniej rundzie, zaczyna ostro we wczesnym etapie okresu przygotowawczego i ma zaplanowane następujące sparingi:
23/07 (SOBOTA, DALIKÓW, 16.00) – GKS PISIA ZYGRY (A KLASA);
– 27/07 (ŚRODA, DALIKÓW, 18.30) – SKS START LODZ (A KLASA);
– 30/07 (SOBOTA, DALIKÓW, 16.00) – LKS KOBRA LEZNICA WIELKA (A KLASA);
– 06/08 (SOBOTA, DALIKOW, 16.30) – MKS MIANOW (A KLASA);
– 11/08 (CZWARTEK, DALIKÓW, 18.30) – KS GROM POWODOW (B KLASA);
– 13/08 (SOBOTA, SLIWNIKI, 16.00) – LKS ZRYW SLIWNIKI (B KLASA).
Wszystkich chętnych z Powiatu Poddębickiego, chcących się sprawdzić w GLKSie, serdecznie zaprasza nowy Trener, Zarząd klubu oraz Wójt na start przygotowań tj. 14/07 (czwartek), stadion w Dalikowie, godzina 18.30!

 

źródło: GLKS Sarnów/Dalików

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ