Obserwuj nas na Facebook

DWA POWAŻNE WZMOCNIENIA KEEZA TERM NERU PODDĘBICE

Witold Obarek, trener zespołu KEEZA Term Neru Poddębice, wziął się ostro do roboty i efektem są już dwa poważne wzmocnienia. Na pierwszym treningu w tym roku w Byczynie (10 stycznia), pojawi się były już zawodnik Widzewa Łódź Andrzej Rybski i były już zawodnik Andrespolii Wiśniowa Góra Mariusz Rachubiński. Trener drużyny z Poddębic, zapowiedział także, że to dopiero początek wzmocnień, ale jak stwierdził, interesują go tylko konkretne wzmocnienia. 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIV KOLEJKA 13 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 ZGIERZ Boruta Zgierz (7) – Termy Poddębice (17) obsada sędziowska: Kluska Jan, Siejka Kacper, Pacała Dawid.  Pożegnalny niestety mecz w