DERBY DLA TERMALNYCH Z UNIEJOWA

KLASA OKRĘGOWA

Termy/K-Flex Uniejów – Sazan Pęczniew 2:0 (1:0)

Niżnikowski Tomasz, Lucas.

 

Iskra Dobroń – KEEZA Termy Ner Poddębice 0:4

… Peda Jan-3, Stajewski Maciej.

 

pozostałe mecze:

GKS Ksawerów 9:1 KAS Konstantynów
AMII Nowosolna-Łódź 2:1 Sokół II Aleksandrów
Stal Głowno 6:2 UKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice 5:0 Zawisza Rzgów
ŁKS III Łódź 3:1 Włókniarz Zgierz
Iskra Dobroń 0:4 KEEZA Termy Ner Poddębice
Orzeł Parzęczew 3:0 Victoria Rąbień
Termy Uniejów 2:0 Sazan Pęcznie

 

tabela:

1 ŁKS III Łódź 23 62 98 27 20 2 1
2 Stal Głowno 23 55 66 19 17 4 2
3 Orzeł Parzęczew 23 51 64 26 16 3 4
4 GKS Ksawerów 23 48 63 28 14 6 3
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 23 40 59 32 12 4 7
6 Włókniarz Pabianice 23 38 56 27 11 5 7
7 Zawisza Rzgów 23 37 66 42 11 4 8
8 Victoria Rąbień 23 30 43 51 9 3 11
9 Włókniarz Zgierz 23 30 41 48 9 3 11
10 Termy Uniejów 23 29 40 50 9 2 12
11 Iskra Dobroń 23 25 47 67 7 4 12
12 UKS SMS Łódź 23 23 43 55 7 2 14
13 KAS Konstantynów 23 23 32 62 5 8 10
14 Sokół II Aleksandrów 23 13 28 74 4 1 18
15 Sazan Pęczniew 23 13 43 96 4 1 18
16 AMII Nowosolna-Łódź 23 8 27 112 2 2 19

 

 

KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – MULKS Łask 3:0

walkower

 

pozostałe mecze:

LUKS Bałucz 3:0 Pogoń II Zduńska Wola
PTC Pabianice 2:1 Kolejarz Łódź
Orzeł Kazimierz 3:2 Victoria Szadek
Pisia Zygry 3:0 MULKS Łask
Orzeł Piątkowisko 1:2 Olimpia Karsznice
Korab Łask 4:0 Włókniarz Konstantynów

 

Tabela:

1 Korab Łask 17 36 50 15 10 6 1
2 Olimpia Karsznice 17 36 43 25 11 3 3
3 Orzeł Piątkowisko 16 32 47 34 10 2 4
4 Pogoń II Zduńska Wola 17 30 45 29 9 3 5
5 Kolejarz Łódź 17 29 47 28 9 2 6
6 Włókniarz Konstantynów 17 28 47 27 8 4 5
7 Orzeł Kazimierz 17 26 51 37 8 2 7
8 PTC Pabianice 16 20 28 33 5 5 6
9 Victoria Szadek 17 18 29 39 5 3 9
10 LUKS Bałucz 17 18 38 51 5 3 9
11 MULKS Łask 17 9 9 42 2 3 12
12 Pisia Zygry 17 3 8 82 1 0 16

 

 

KLASA A GRUPA IV

GLKS Sarnów/Dalików – Ostrovia Ostrowy 1:2

Stachlewski Krzysztof

 

Pozostałe mecze:

GLKS Sarnów/Dalików 1:2 Ostrovia Ostrowy
Salos Róża Kutno 4:3 LKS Świnice Warckie
MKS Mianów 4:4 Malina Piątek
Bzura Ozorków 12:1 Fair Play Kutno
Sokół Lutomiersk 3:5 Kobra Leźnica Wielka
Magnat Sierpów 5:6 Witonianka Witonia

 

tabela:

1 Bzura Ozorków 19 53 91 18 17 2 0
2 Witonianka Witonia 19 45 66 29 14 3 2
3 Kobra Leźnica Wielka 18 41 47 26 12 5 1
4 Ostrovia Ostrowy 19 29 48 56 9 2 8
5 Salos Róża Kutno 19 28 59 52 9 1 9
6 Malina Piątek 18 24 41 39 7 3 8
7 Kotan Ozorków 18 24 31 30 6 6 6
8 Sokół Lutomiersk 19 17 29 53 4 5 10
9 GLKS Sarnów/Dalików 19 17 37 61 5 2 12
10 MKS Mianów 17 16 33 39 3 7 7
11 Magnat Sierpów 18 16 44 63 4 4 10
12 LKS Świnice Warckie 17 16 43 50 4 4 9
13 Fair Play Kutno 18 8 17 70 2 2 14

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Krośniewianka Krośniewice 2:5

Sternicki Dawid, Maliszewski Michał.

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 5:2 Expom Krośniewianka
Orzeł Wróblew 3:7 Zryw Śliwniki
Iskra Góra św. Małgorzaty 1:2 Sokół Skromnica
LKS Modlna 0:6 Górnik Łęczyca
GKS Byszew 3:7 Kanarki Małachowice

 

tabela:

1 Expom Krośniewianka 14 37 72 22 12 1 1
2 Górnik Łęczyca 14 34 41 14 11 1 2
3 Zryw Śliwniki 14 33 60 29 11 0 3
4 Grom Powodów 14 30 56 30 10 0 4
5 Kanarki Małachowice 14 27 60 47 9 0 5
6 LKS Modlna 14 10 26 50 3 1 10
7 Orzeł Wróblew 14 10 24 61 3 1 10
8 GKS Byszew 14 9 33 50 3 0 11
9 Sokół Skromnica 14 9 26 61 2 3 9
10 Iskra Góra św. Małgorzaty 14 7 19 53 2 1 11

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Zostań rodziną zastępczą

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pragnie poinformować o kampanii, której celem jest pozyskanie kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pragnie poinformować o kampanii, której celem jest pozyskanie

Kino plenerowe

Nowy autokar szkolny      Ocena 0/5 Gmina Wartkowice informuje, iż dnia 5 czerwca 2024 r. BUSIMPORT PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dostarczyła, zakupiony na potrzeby dowozu do szkół uczniów z terenu naszej Gminy,

Driady zapraszają na koncert kończący sezon

Wraz z końcem roku szkolnego przychodzi czas podsumowań również dla zajęć dodatkowych. Uniejowskie mażoretki chcą podzielić się sukcesami i zaprezentować efekty swojej pracy przed lokalną społecznością w formie koncertu. „Driadowa Fiesta”, czyli podsumowanie sezonu

Ewa Pajor oficjalnie w FC Barcelona

Jakiś czas temu media zagraniczne i polskie spekulowały, że pochodząca z gminy Uniejów (Pęgów) wybitna polska piłkarka – Ewa Pajor przechodzi do FC Barcelona. Teraz te informacje zostały oficjalnie potwierdzone przez hiszpański klub i samą Ewę Pajor

Znamy przeciwnika Marcina Tybury na Gali UFC Vegas 95

Marcin Tybura, polski zawodnik mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej, zwycięzca turnieju M-1 Grand Prix 2013 oraz mistrz M-1 Global wagi ciężkiej w latach 2014–2015, ogłosił na swoim fanpage na Facebooku, że już 10 sierpnia zmierzy