Cztery promocje dla Uniejowa

0
13
views

Siedemnaście drużyn wzięło udział w kwalifikacjach Pucharu Tymbarku w powiecie poddębickim. Sześć z nich wywalczyło awans do fazy wojewódzkiej.


Na tym szczeblu zagrają m.in. cztery zespoły Szkoły Podstawowej w Uniejowie. Gospodarze turnieju kwalifikacyjnego (mecze rozgrwano na uniejowskim obiekcie im. Włodzimierza Smolarka) awansowali na kolejny szczebel rozgrywek w kategoriach: U-8 oraz U-10 dziewcząt i chłopców. Zespół najmłodszych pań promocję uzyskał bez gry, a w pozostaych grupach reprezentanci Uniejowa okazali się lepsi od SP Dalików.

Ta ostatnia w turnieju wojewódzkim będzie miała drużynę w kategorii U-12 chłopców, w której rywalizowało sześć drużyn. Mecz finałowy Dalikowa z Uniejowem zakończył się remisem 3:3, a o zwycięstwie przesądziły rzuty karne w których SP Dalików zwyciężyła 1:0. Na kolejnych miejscach sklasyfikowano: 3. SP Kłódno, 4. SP Bałdrzychów, 5. SP Wilamów, 6. SP Wartkowice.

W kategorii U-12 dziewcząt zwyciężyła SP Bałdrzychów, za którą uplasowały się zespoły: SP Uniejów, SP Wartkowice i SP Dalików.

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ