Obserwuj nas na Facebook

Będzie więcej rezerwowych

Komisja ds. Nagłych Łódzkiego Związku Piłki Nożnej podjęła uchwałę, na mocy której do Regulaminu Rozgrywek Piłkarskich o Mistrzostwo ŁZPN w sezonie 2022/2023 wprowadzono aneks dotyczący zwiększenia liczby zawodników rezerwowych.


Dzięki temu do sprawozdania sędziowskiego będzie można wpisać 20 zawodników. Oprócz wpisanych do protokołu dziewięciu piłkarzy zgłoszonych do gry na ławce rezerwowych będzie też mogło przebywać siedem innych osób. Ich nazwiska i funkcje muszą być czytelnie wpisane do sprawozdania meczowego.

Obowiązek kontroli osób przebywających na ławce rezerwowych spoczywa na sędziach prowadzących zawody.

Uchwała XXIII122023 Komisji ds. Nagłych ŁZPN.pdf

źródło: lzpn.org

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAJE TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: