Obserwuj nas na Facebook

Zmarł Szczepan Radowicz

basia

 

 

 

 

 

 

Nie żyje członek klubu i zawodnik Pisi Zygry (II grupa sieradzkiej klasy A) Szczepan Radowicz. Działacz piłkarski zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek. Po kilku tygodniach przegrał walkę z chorobą. Miał zaledwie 41 lat.

 

Radowicz działał w Zygrach od samego powstania klubu. Oprócz pracy na rzecz Pisi był również przez wiele lat czynnym zawodnikiem tej drużyny. Mimo wieku praktycznie do samego końca od czasu do czasu pojawiał się na murawie. Od dwóch lat pełnił w klubie funkcję skarbnika.

 

 

 

 

 

 POGRZEB SZCZEPANA ODBĘDZIE SIĘ 4 LISTOPADA (ŚRODA) Godz. 14:30 Wierzchy

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIV KOLEJKA 13 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 ZGIERZ Boruta Zgierz (7) – Termy Poddębice (17) obsada sędziowska: Kluska Jan, Siejka Kacper, Pacała Dawid.  Pożegnalny niestety mecz w