ZDERZENIE POJAZDÓW W KUCINACH

0
81
views

11 marca 2022 roku doszło do zderzenia dwóch fiatów ducato na terenie gminy Dalików. Kierowca jednego z pojazdów został przewieziony do szpitala w Zgierzu. Ruch drogowy odbywał się wahadłowo.

Poddębiccy policjanci wspólnie ze strażakami z PSP w Poddębicach oraz OSP w Dalikowie pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 72 w miejscowości Kuciny. Do wypadku doszło ok. godz. 12:15. Dwa pojazdy dostawcze marki Fiat Ducato zderzyły się w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przez jednego z kierowców. Oboje byli trzeźwi. Jedna osoba trafiła do szpitala w Zgierzu.

Apelujemy do kierowców o ostrożność, stosowanie się do znaków drogowych, bezwzględnego przestrzegania przepisów drogowych. Tylko w  ten sposób możemy zminimalizować  często tragiczne  skutki  zdarzeń drogowych.

sierż. sztab. Sylwia Kaźmierczak

 

  • miejsce wypadku,zniszczony bus

 

NIELETNI I KONSEKWENCJE ICH NIEWŁAŚCIWYCH ZACHOWAŃ

Nieletni odpowiadają sami za swoje czyny będące czynami zabronionymi przez polskie prawo. Czynienie zła nie pozostanie bez reakcji policji i innych instytucji. Dzieciom potrzebującym wsparcia pomocy udzielają psychologowie posługujący się również biegle językiem ukraińskim w darmowym Dziecięcym Telefonie Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12.

PLIKI DO POBRANIA

źródło:  http://www.poddebice.policja.gov.pl/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ