Obserwuj nas na Facebook

XIX MISTRZOSTWA POLSKI TAŃCA MAŻORETKOWEGO

 

 

 

 

 

XIX MISTRZOSTWA POLSKI TAŃCA MAŻORETKOWEGO

KĘDZIEŻYN KOŹLE

19-21 maja 2017r.

 

Liczna grupa z Poddębic, rywalizowała w mistrzostwach Polski, poza zespołem „SZYK”, brały udział także inne nasze zespoły: DALIA, FLESZ i BŁYSK.

Poniżej przedstawiamy wyniki.

 

nazwa zespołu/ solista/ duet/ trio P U N K T A C J A MIEJSCE
DEFILADA ESTRADA SUMA PUNKTÓW

 

POMPOM MAMY 1 SZYK – PODDĘBICE 0,00 65,90 65,90  
2 SUPER MUMS – OZIMEK 0,00 72,80 72,80 I
3 TĘCZOWE MAMY – RACIBÓRZ 0,00 69,00 69,00 II
4 CZARNE PANTERY – ŁÓDŹ 0,00 66,80 66,80  
5 LADIES – NIECHLÓW 0,00 65,25 65,25  
6 INTOX SILVER – DOBCZYCE 0,00 67,50 67,50 III

 

POMPOM SOLO KADETKI 1 EMILIA WILK – PEREŁKI – REŃSKA WIEŚ 62,70 62,70  
2 AMELIA ŁUKIEWICZ – INTOX I – DOBCZYCE 59,80 59,80  
3 EMILIA LASOCKA – RYTM 2 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 69,50 69,50 III
4 AGATA MARZEC – PEREŁKI – REŃSKA WIEŚ 60,00 60,00  
5 MILENA RĘKA- AZARIANKI – PIEKARY ŚLĄSKIE 70,70 70,70 II
6 EMILIA KIJEK – PROMYCZEK – KUŹNIA RACIBORSKA 63,30 63,30  
7 KORNELIA GOCAL – INTOX AMIS – DOBCZYCE 66,95 66,95  
8 MAGDALENA OCZOWIŃSKA – – PERŁY – OPOLE 55,60 55,60  
9 OLIWIA TOMALA – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 67,50 67,50  
10 NINA GALOCH – FLESZ – PODDĘBICE  62,85 62,85  
11 EMILIA SUCHANEK – UŚMIECH – TWORKÓW 68,90 68,90  
12 WIKTORIA MIKOSZ – RYTM 2 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 66,80 66,80  
13 ZOFIA BĄK – DIAMENT – OZIMEK 64,00 64,00  
14 AMELIA SMOLARKIEWICZ – UKS WAWRZYN – ISKIERKI – BIEZDROWO 65,30 65,30  
15 KORNELIA GRABARKIEWICZ – MIRAŻ – WRONKI 72,60 72,60 I
16 MILENA JURKIEWICZ – INTOX MINI- DOBCZYCE 60,30 60,30  
17 WIKTORIA KWIATKOWSKA – PERŁY – OPOLE 62,50 62,50  

 

POMPOM SOLO JUNIORKI 1 KAROLINA PIESZCZEMINKO – LA BELLA – LEŚNICA 48,55 48,55  
2 WIKTORIA GATNAR – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 63,15 63,15  
3 NATALIA GIERLICH – RYTM 1 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 61,60 61,60  
4 BLANKA MICHALSKA – UKS WAWRZYN – ISKIERKI – BIEZDROWO 74,40 74,40 I
5 AMANDA ŚLĘZAK – RYTM 2 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 61,00 61,00  
6 ALEKSANDRA SIRUGA – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 62,30 62,30  
7 KAROLINA NIEMIEC – APLAUZ – MARKLOWICE 68,70 68,70  
8 JULIA TOMASZEK – UŚMIECH – TWORKÓW 70,10 70,10  
9 JULITA KAMYSZEK – UKS WAWRZYN – ISKIERKI – BIEZDROWO 70,40 70,40 II
10 NATALIA BOŃCZYK – RYTM 2 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 65,80 65,80  
11 AMELIA FOJCIK – UŚMIECH – TWORKÓW 67,70 67,70  
12 AGATA WASIELEWSKA – ARRIVA – GOGOLIN 61,80 61,80  
13 JULIA PIPPA – DIAMENT – OZIMEK 60,60 60,60  
14 JULIA CZERWIŃSKA – PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 69,10 69,10  
15 JULIA WŁODARCZYK – ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME – ŁÓDŹ 64,80 64,80  
16 KAROLINA SKÓRKA – DALIA – PODDĘBICE 0,00 0,00  
17 JULIA LIS – UKS WAWRZYN – ISKIERKI – BIEZDROWO 69,70 69,70  
18 ZOFIA ORZECHOWSKA – MIRAŻ – WRONKI 70,15 70,15 III
19 ZOFIA SZYMCZAK – BIG BANG – GOSTYŃ 62,05 62,05  
20 MICHALINA MARKOWSKA – EFEKT – ŁUBNIANY 63,55 63,55  
21 MARTYNA KUCZERA – IMAGE DANCE – PUSTKÓW – OSIEDLE 58,45 58,45  

 

POMPOM FORMACJE JUNIORKI 1 INTOX GOLD – DOBCZYCE 56,70 63,80 120,50  
2 AZARIA – PIEKARY ŚLĄSKIE 75,90 73,90 149,80 II
3 ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 76,40 65,20 141,60  
4 FLESZ – PODDĘBICE  61,20 61,30 122,50  
5 T ĘCZA II – RACIBÓRZ 74,25 74,00 148,25 III
6 DIAMENT – PŁOŃSK 0,00 58,80 58,80  
7 RYTM 2 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 68,85 72,00 140,85  
8 DIAMENT – OZIMEK 0,00 74,25 74,25  
9 BRYZA – OSIECZNA 62,50 65,75 128,25  
10 INTOX II – DOBCZYCE 54,00 59,70 113,70  
11 COPACABANA II – CIASNA 63,50 59,40 122,90  
12 ANTURJA – SKRZYSZÓW 0,00 63,90 63,90  
13 GOLD – MAJDAN KRÓLEWSKI 0,00 60,55 60,55  
14 UŚMIECH – TWORKÓW 77,60 77,10 154,70 I

 

POMPOM FORMACJE SENIORKI 1 DELEMENT – OZIMEK/TARNÓW OPOLSKI 0,00 83,60 83,60  
2 MAŻORETKI PANTERY – GLIWICE 0,00 74,65 74,65  
3 BŁYSK – PODDEBICE 68,20 68,50 136,70  
4 FLESZ DANCE – LUBOMIA 0,00 76,80 76,80  
5 ZARA – RACIBÓRZ, ZAWADA KSIĄŻĘCA 76,70 84,00 160,70 GP
6 DIAMENT – PŁOŃSK 66,10 64,55 130,65  
7 RYTM 1 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 68,30 77,70 146,00 III
8 COPACABANA I– CIASNA 67,80 78,80 146,60 II
9 ANTURJA – SKRZYSZÓW 0,00 52,65 52,65  
10 IMAGE DANCE – PUSTKÓW – OSIEDLE 0,00 62,45 62,45  
11 APLAUZ – MARKLOWICE 73,10 0,00 73,10  

 

BATON SOLO KADETKI 1 KINGA WARZECHA – ZYGZACZEK – CZERWIONKA LESZCZYNY 67,35 67,35  
2 KLAUDIA ZIAJA – AZARIANKI – PIEKARY ŚLĄSKIE 69,75 69,75 III
3 JULIA CHOJNOWSKA – ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME – ŁÓDŹ 65,70 65,70  
4 KINGA DORNA – MIRAŻ – WRONKI 65,85 65,85  
5 MAJA SOBOLEWSKA – PERŁY – OPOLE 62,10 62,10  
6 OLIWIA TOMALA – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 69,45 69,45  
7 DOMINIKA GATZKA – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 73,20 73,20 I
8 ALICJA STAJER – ZYGZACZEK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 66,00 66,00  
9 NATALIA LATKOWSKA – ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME – ŁÓDŹ 64,75 64,75  
10 MARTYNA ŁAZARCZYK – DALIA I – PODDĘBICE 66,00 66,00  
11 OLGA SPYCHAŁA – MIRAŻ – WRONKI 72,20 72,20 II
12 LAURA ADAMIETZ – DIAMENT- OZIMEK 64,55 64,55  
13 WIKTORIA RZEPIAK – PERŁY – OPOLE 60,10 60,10  

 

BATON SOLO JUNIORKI MŁODSZE 1 KINGA TOMECZEK – LA BELLA – LEŚNICA 67,15 67,15  
2 MICHALINA PRZYBYLSKA – AZARIA – PIEKARY ŚLĄSKIE 74,10 74,10  
3 AGNIESZKA PERA – MAŻORETKI PANTERY – GLIWICE 68,80 68,80  
4 NATALIA RUCIŃSKA – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 71,05 71,05  
5 JULIA MINCER – LA BELLA – LEŚNICA 68,55 68,55  
6 WIKTORIA WINIARSKA – ASTRA – RYBNIK 72,95 72,95  
7 MATYLDA KOJS – SŁONECZKA – LEŚNICA 63,75 63,75  
8 MARTA ROJKOWSKA – DALIA – PODDĘBICE 66,65 66,65  
9 WIKTORIA KRAWCZYK – ASTRA – RYBNIK 73,65 73,65  
10 DARIA GÓRCZEWSKA – MAŁY ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 73,75 73,75  
11 OLIWIA STROKA – TĘCZA II – RACIBÓRZ 73,40 73,40  
12 DARIA SKIBA – DIAMENT- OZIMEK 74,70 74,70 II
13 JULIA WŁAZAŁEK – DALIA – PODDĘBICE 66,90 66,90  
14 ANNA RZEPIAK – PERŁY – OPOLE 63,65 63,65  
15 ANNA LISOWSKA – MIRAŻ – WRONKI 75,01 75,01 I
16 ZOFIA GRUSZKA – BIG BANG – GOSTYŃ 72,90 72,90  
17 JULIA SAMBOK – RYTM III – DŁUGOMIŁOWICE 74,50 74,50 III

 

BATON SOLO JUNIORKI STARSZE (2003 i niżej) 1 JULIA JASICZEK – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 78,15 78,15 II
2 WIKTORIA COFALIK – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 72,05 72,05  
3 OLIWIA SKRZYPKOWIAK – MIRAŻ – WRONKI 76,70 76,70 III
4 EMILIA FOJCIK – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 69,70 69,70  
5 JULIA JAROCKA – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 79,15 79,15 I
6 NATALIA GÓRZNA – PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 72,50 72,50  
7 OLIWIA KRUG – MAŻORETKI ORKIESTRY DĘTEJ MIASTA LESZNA – LESZNO 70,40 70,40  
8 ZUZANNA FLORCZAK – ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME – ŁÓDŹ 70,80 70,80  
9 KAROLINA SKÓRKA – DALIA – PODDĘBICE 70,10 70,10  
10 AGATA PUTO – PERŁY – OPOLE 71,60 71,60  

 

BATON SOLO SENIORKI STARSZE 1 NATALIA FORMAS – NEMEZIS – HECZNAROWICE 77,00 77,00  
2 OLIWIA CZECHOWSKA – MIRAŻ – WRONKI 82,60 82,60  
3 PAULINA KORGÓL – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 80,60 80,60  
4 WIKTORIA PAŃCZYK – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 78,65 78,65  
5 KLAUDIA JEZIAK – FANTAZJA – OGRODZIENIEC 76,35 76,35  
6 WERONIKA WYDRZYŃSKA – DALIA – PODDĘBICE 71,45 71,45  
7 MARTA DRZEWIECKA – MIRAŻ – WRONKI 80,35 80,35  
8 IZABELA BORKOWSKA – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 81,45 81,45  
9 JULIA KOTERBA – TES – RACIBÓRZ 81,35 81,35  
10 IZABELA MATUSIEWICZ – FLEX – SUWAŁKI 78,75 78,75  
11 ALEKSANDRA BRZOZOWSKA – FANTAZJA – OGRODZIENIEC 78,70 78,70  
12 MARTYNA DENDERA – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 82,00 82,00  
13 WERONIKA CISIŃSKA – ARRIVA – GOGOLIN 78,95 78,95  
14 WERONIKA JESSA – – PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 77,20 77,20 III
15 NATALIA IGNACZAK – EKSPLOZJA – ŻORY 78,00 78,00  
16 MARITA PAWLAK – DALIA – PODDĘBICE 75,80 75,80  
17 VANESSA SZAFARCZYK – RYTM III – DŁUGOMIŁOWICE 0,00 0,00  
18 DŻESIKA SKÓRSKA – EKSPLOZJA – ŻORY 79,55 79,55  
19 KINGA GAWRYŚ – INSPIRADO – PUSTKÓW – OSIEDLE 0,00 0,00  

 

BATON DUO/TRIO SENIORKI 1 JULIA KOTERBA, DARIA MUCHA – TES – RACIBÓRZ 77,20 77,20  
2 IDA KOKOSZKA, PAULINA NOWAK – DELEMENT – OZIMEK/TARNÓW OPOLSKI 77,75 77,75  
3 KLAUDIA JEZIAK, OLIWIA MIŚTA – FANTAZJA – OGRODZIENIEC 78,30 78,30  
4 KAROLINA DURENEK, ZUZANNA GUMKOWSKA – ASTRA – RYBNIK 77,10 77,10  
5 AGATA DOMARUS, AGNIESZKA GBUR, JUSTYNA SZYMURA – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 75,80 75,80  
6 ALEKSANDRA BRZOZOWSKA, NIKOLA PTAK – FANTAZJA – OGRODZIENIEC 74,95 74,95  
7 JULIA JASICZEK, NATALIA KUBICA – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 78,85 78,85 II
8 WERONIKA CISIŃSKA, KAROLINA KOWOLIK – ARRIVA – GOGOLIN 75,60 75,60  
9 JULIA NOWACZYK, OLIWIA KABAT – PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 77,60 77,60  
10 KLAUDIA PAJZDERSKA, ALEKSANDRA MALEPSZA – MAŻORETKI ORKIESTRY DĘTEJ MIASTA LESZNA – LESZNO 75,80 75,80  
11 KAROLINA WOŹNIAK, KAROLINA RATAJCZAK – REWIA – OSIECZNA 74,55 74,55  
12 OLIWIA OLCZYK, WERONIKA WYDRZYŃSKA – DALIA – PODDĘBICE 74,60 74,60  
13 OLIWIA CZECHOWSKA, NATALIA SZABLEWSKA – MIRAŻ – WRONKI 81,05 81,05 I
14 NATALIA JAKUBOWSKA, ANNA ŚLEBODA – BIG BANG – GOSTYŃ 74,60 74,60  
15 DŻESIKA SKÓRSKA, NATALIA IGNACZAK – EKSPLOZJA – ŻORY 77,45 77,45  
16 JUSTYNA ZDEB, SABINA WOŹNIAK – ALTRO – GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 66,95 66,95  
17 CELINA GRĄDZKA, ZOFIA ZEJMA – GRACJA – STARA WIEŚ 78,40 78,40 III

 

BATON MINIFORMACJE SENIORKI 1 ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 6 77,05 77,05 III
2 FANTAZJA – OGRODZIENIEC 7 72,45 72,45  
3 ASTRA – RYBNIK 6 76,05 76,05  
4 ZARA – RACIBÓRZ/ ZAWADA KSIĄŻĘCA 7 72,95 72,95  
5 ARRIVA – GOGOLIN 5 65,85 65,85  
6 PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 7 61,75 61,75  
7 MAŻORETKI ORKIESTRY DĘTEJ MIASTA LESZNA – LESZNO 6 72,85 72,85  
8 GRACJA – STARA WIEŚ 7 75,70 75,70  
9 DALIA – PODDĘBICE 7 64,85 64,85  
10 MIRAŻ – WRONKI 7 80,70 80,70 I
11 FINEZJA – WSCHOWA 7 56,40 56,40  
12 EKSPLOZJA – ŻORY 7 79,50 79,50 II
13 VICTORIA I – ŁOWKOWICE 6 67,65 67,65  
14 MAŻORETKI HUTY MIEDZI GŁOGÓW – GŁOGÓW 7 54,65 54,65  

 

BATON FORMACJE KADETKI 1 ZYGZACZEK – CZERWIONKA LESZCZYNY 0,00 73,45 73,45  
2 SŁONECZKA – LEŚNICA 56,00 57,95 113,95  
3 AZARIANKI – PIEKARY ŚLĄSKIE 0,00 69,70 69,70  
4 ASTRA – RYBNIK 0,00 67,00 67,00  
5 SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 72,30 79,45 151,75 II
6 BABY ENIGMA – RYBNIK – NIEDOBCZYCE 0,00 55,65 55,65  
7 TĘCZA III – RACIBÓRZ 67,00 70,05 137,05 III
8 PRIMAVERA – ZAWADZKIE 0,00 50,80 50,80  
9 DIAMENT 1 – OZIMEK 0,00 61,40 61,40  
10 ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME – ŁÓDŹ 56,60 60,70 117,30  
11 UKS MAŻORETKI ARTIS GÓRA – GÓRA 0,00 52,55 52,55  
12 MAŁE MAŻORETKI SP 1 – DREZDENKO 0,00 49,10 49,10  
13 SILVER – MAJDAN KRÓLEWSKI 0,00 59,05 59,05  
14 MINI ENIGMA – RYBNIK – NIEDOBCZYCE 0,00 64,10 64,10  
15 MIRAŻ II BUZIAKI – WRONKI 75,10 77,20 152,30 I
16 SENIORITKA – DOBRZEŃ WIELKI 58,25 62,00 120,25  
17 DALIA I – PODDĘBICE  59,70 61,05 120,75  
18 DELICJE – NIECHLÓW 0,00 57,30 57,30  
19 TRZEBNICKIE MAŻORETKI – TRZEBNICA 51,15 0,00 51,15  

 

BATON FORMACJE SENIORKI 1 MAŻORETKI ORKIESTRY DĘTEJ MIASTA LESZNA – LESZNO 73,10 74,95 148,05  
2 ASTRA – RYBNIK 0,00 71,55 71,55  
3 SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 78,40 84,80 163,20 GP
4 ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 76,30 81,50 157,80  
5 ZARA – RACIBÓRZ, ZAWADA KSIĄŻĘCA 73,90 76,85 150,75  
6 DIAMENT – PŁOŃSK 61,85 69,60 131,45  
7 DALIA – PODDĘBICE  64,95 63,55 128,50  
8 MAŻORETKI MDK – ŚWIDNICA 0,00 68,75 68,75  
9 FANTAZJA – OGRODZIENIEC 75,00 78,45 153,45  
10 MIRAŻ I – WRONKI 77,50 85,05 162,55  
11 PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 63,40 67,30 130,70  
12 FINEZJA – WSCHOWA 0,00 63,05 63,05  

 

2 X BATON SOLO JUNIORKI 1 MARTYNA MIKOŁASZ -LA BELLA – LEŚNICA 64,35 64,35  
2 WIKTORIA SZYRA – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 75,80 75,80  
3 DARIA GÓRCZEWSKA – MAŁY ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 76,90 76,90 III
4 NADIA KOWALCZYK – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 76,70 76,70  
5 EMILIE ZDERA – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 74,85 74,85  
6 JULIA JASICZEK – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 81,60 81,60 I
7 MARTA ROJKOWSKA – DALIA – PODDĘBICE 68,35 68,35  
8 ALEKSANDRA GINALSKA – MIRAŻ – WRONKI 79,45 79,45 II
9 ALICJA CHILARSKA – FINEZJA – WSCHOWA 74,10 74,10  
10 NATALIA JOSZKO – PERŁY – OPOLE 66,15 66,15  
11 JULIA PAWLAK – YOLO – DZIERŻĄZNA 60,40 60,40  

 

FLAGA SOLO SENIORKI 1 KAROLINA KOWOLIK – ARRIVA – GOGOLIN 0,00 0,00  
2 WERONIKA LISIECKA – BIG BANG – GOSTYŃ 62,55 62,55  
3 PAULINA STACHOWSKA – ASTRA – RYBNIK 68,45 68,45  
4 WERONIKA CISIŃSKA – ARRIVA – GOGOLIN 0,00 0,00  
5 ANGELIKA PIOTROWICZ – TARNÓW OPOLSKI 72,50 72,50  
6 OLIWIA OLCZYK – DALIA – PODDĘBICE 72,65 72,65  
7 NATALIA WIERZBICKA – FINEZJA – WSCHOWA 68,60 68,60  
8 DARIA MAJEWSKA – DELICJE – NIECHLÓW 65,62 65,62  
9 ANNA GEMBALSKA – BIG BANG – GOSTYŃ 76,85 76,85 II
10 VANESSA SZAFARCZYK – RYTM III – DŁUGOMIŁOWICE 77,30 77,30 I
11 ANGELIKA GAJDA – COPACABANA I – CIASNA 75,20 75,20 III

 

FLAGA DUO/TRIO JUNIORKI 1 AGATA WAWIELEWSKA , WIKTORIA SIMON – ARRIVA – GOGOLIN 64,05 64,05  
2 KINGA WOJTYSZYN, EMILIA BOCHENEK, JULIA TROSZYŃSKA – DIAMENT – OZIMEK 71,35 71,35 II
3 ZUZANNA MIROWSKA, ZUZANNA FLORCZAK, MARTYNA WOSZCZYK – ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME 72,35 72,35 I
4 MARTA ROJKOWSKA, JULIA WŁAZAŁEK, JUSTYNA DĘBOWSKA – DALIA – PODDĘBICE 65,75 65,75 III

 

FLAGA DUO/TRIO SENIORKI 1 PAULINA PIECZKA, PAULINA STACHOWSKA, LAURA WIKTOR – ASTRA -RYBNIK 71,30 71,30  
2 NATALIA GROCHOL, EMILIA FRONT – DELEMENT – OZIMEK/TARNÓW OPOLSKI 71,05 71,05  
3 KAROLINA DURENEK, ZUZANNA GUMKOWSKA – ASTRA – RYBNIK 73,65 73,65 III
4 WERONIKA CISIŃSKA, KATRIN CHROBOK, KAROLINA KOWOLIK – ARRIVA – GOGOLIN 69,55 69,55  
5 OLIWIA OLCZYK, WERONIKA WYDRZYŃSKA – DALIA – PODDĘBICE 65,05 65,05  
6 ALICJA KACZMAREK, NATALIA SZABLEWSKA – MIRAŻ – WRONKI 75,40 75,40 I
7 ANGELIKA GAJDA, KINGA NOWIŃSKA – COPACABANA I – CIASNA 74,70 74,70 II

 

BUŁAWA SOLO SENIORKI 1 KAROLINA GURGUREWICZ – FINEZJA – WSCHOWA 72,05 72,05  
2 WERONIKA CISIŃSKA – ARRIVA – GOGOLIN 73,25 73,25 I
3 IWONA PAJĄK – NEMEZIS – HECZNAROWICE 66,25 66,25  
4 ANGELIKA TOPOREK – MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA MIASTA ZWOLENIA – ZWOLEŃ 69,20 69,20  
5 OLIWIA OLCZYK – DALIA – PODDĘBICE 72,55 72,55  
6 PATRYCJA KWIATKOWSKA – DZIEWCZĘTA Z BUŁAWAMI – DREZDENKO 69,75 69,75  
7 NATALIA WIERZBICKA – FINEZJA – WSCHOWA 72,80 72,80 II
8 KAROLINA DUDZIK – COPACABANA I – CIASNA 66,75 66,75  
9 JULIA OLSZEWSKA – BŁYSK – KSIĄŻ WIELKOPOLSKI 71,00 71,00  
10 KLAUDIA CIELAK – ANTURJA – SKRZYSZÓW 62,60 62,60  
11 OLIMPIA POCHRZĄSZCZ – DZIEWCZĘTA Z BUŁAWAMI – DREZDENKO 72,75 72,75 III
12 ALEKSANDRA CIEŚLIŃSKA – MAŻORETKI MMOD OSP SIERPC – SIERPC 64,30 64,30  
13 JOANNA BĄK – ALTRO – GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 61,60 61,60  

 

BUŁAWA DUO/TRIO SENIORKI 1 ALICJA CHILARSKA, KAROLINA GURGUREWICZ – FINEZJA – WSCHOWA 73,60 73,60 I
2 OLIWIA OLCZYK, WERONIKA WYDRZYŃSKA – DALIA – PODDĘBICE 71,30 71,30 III
3 NATALIA WIERZBICKA, NATALIA SKOCZYLAS, MAGDALENA GRYGIEL – FINEZJA – WSCHOWA 71,70 71,70 II
4 KLAUDIA CIELAK, KATARZYNA RYMUT, WIKTORIA RYMUT – ANTURJA – SKRZYSZÓW 66,50 66,50  
5 OLIMPIA POCHRZĄSZCZ, PATRYCJA KWIATKOWSKA, JOANNA KWIATKOWSKA – DZIEWCZĘTA Z BUŁAWAMI – DREZDENKO 70,85 70,85  
6 ALEKSANDRA CIEŚLIŃSKA, JUSTYNA ROGOZIŃSKA – MAŻORETKI MMOD OSP SIERPC – SIERPC 61,15 61,15  
7 ALEKSANDRA SANOCKA, NATALIA ZIELONA – DZIEWCZĘTA Z BUŁAWAMI – DREZDENKO 61,80 61,80  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego