wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona główna Aktualności Wyniki meczów sparingowych

Wyniki meczów sparingowych

1
37
views

SONY DSC

 

 

 

 

NER PODDĘBICE – ORZEŁ PARZĘCZEW 4-0 (3-0)

Barmki:1-0.Rachubiński.Mariusz(190.Jarczewski.Dariusz(34′),3-0.Bogołębski.Tomasz(39′),4-0. Bogołębski.Tomasz(48′).

NER:Sokołowicz(46′-Marciniak)-Owczarek(65′-Pietrzak),Gniadzik,Woźniak,Dopierała(55′-Stasiak)-Tonn, Rachubiński(55′-Świątkiewicz),Bogołębski(70’Sobańda),Pabjańczyk,Jarczewski-Okoński.

źródło: LKS Ner Poddębice

 

 

MGLKS Termy Uniejów – LKS Wiśniowa Góra 3:5

W czwartek Termalni rozegrali kolejny sparing. Mecz z Wiśniową Górą -kandydatem do awansu do IV ligi miał być poważnym testem, który nasi zawodnicy niestety oblali. Trzeba napisać wprost, że nasza drużyna zagrała słabo, goście grali lepiej i przez 90 minut dominowali na boisku. Do przerwy było 2:0, a na początku drugiej połowy nadzieje w serca wlał Jonczyk, jednak goście szybko podwyższyli stan swojego prowadzenia, w końcówce wynik poprawili Dutka i Kasztelan, którzy skutecznie egzekwowali rzuty karne. Ten mecz pokazał, że przed naszymi zawodnikami jeszcze sporo pracy.

źródło: MGLKS Termy Uniejów

 

 

GLKS Sarnów/Dalików – GLKS Pisia Zygry 3:4

Łukasz Wijata, Dawid Olczak, Kamil Jesionowski …  Radosław Dudczak, Krystian Kubiak, Arkadiusz Dudczak, sam.

 

Skład: Matusiak – Paczkowski, Dominowski, Stelmachowicz, Grabski – Skrobala, Jesionowski, Wijata, Olczak, Stachlewski, zaw. testowany

z ławki wchodzili: Brzozowski, zaw. testowany, Kurlapski

źródło: GLKS Sarnów/Dalików

 

 

LKS Sazan Pęczniew – Jutrzenka Warta 0:3(0:0)

W minioną sobotę Sazan Pęczniew zmierzył się z liderem klasy okręgowej (grupa Sieradz) Jutrzenką Warta. Mecz zakończył się wynikiem 0-3 (0-0).

Pierwsza połowa:
W pierwszym kwadransie gry obie drużyny próbowały przejąć inicjatywę, jednak bezskutecznie. Wymiana ciosów trwała przez większość pierwszej części meczu. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka klarownych sytuacji bramkowych, jednak bramkarze tego dnia byli w dobrej formie. Pod koniec pierwszej połowy goście częściej dochodzili do głosu, jednak do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy.

Druga połowa:
Obie drużyny przeprowadziły kilka zmian i ponownie przystąpiły do wymiany ciosów. Pierwszy gol padł w 60 min meczu. Oktawian Maliszewski(Jutrzenka Warta) oddał strzał sprzed pola karnego, piłka odbiła się od pleców jednego z obrońców i wpadła do bramki. Gol dodał gościom pewności siebie. W 70 min. było już 0-2 dla Jutrzenki. Tym razem piłkę do bramki skierował Maciej Dudka. Trzy minuty później wynik spotkania ustalił Mateusz Maraszka. Mecz zakończył się wynikiem 0-3 dla Jutrzenki Warta.

źródło: LKS Sazan Pęczniew

 

 

LKS Grom Powodów – Iskra Góra Świętej Małgorzaty 2:1 (1:0)

… Jarosław Czekalski-2

 

 

 

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ