Obserwuj nas na Facebook

Wtorek i Środa: nasze drużyny grają o punkty

 

 

 

 

Klasa okręgowa – II kolejka

22 SIERPNIA (WTOREK) GODZ. 18:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół II Aleksandrów Ł. (4) – GLKS Sarnów/Dalików (9)

obsada sędziowska: P. Kaźmierczak

 

23 SIERPNIA (ŚRODA) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (14)

obsada sędziowska: P. Szulc

 

pozostałe mecze:

(środa – 23 sierpnia)
17:00 – Górnik Łęczyca – RTS Widzew II Łódź – K. Walczak
17:00 – Zawisza Rzgów – LKS Rosanów – K. Modrzejewski
17:00 – UKS SMS Łódź – GKS Bedlno – Sz. Michniewicz
17:30 – Włókniarz Pabianice – PTC Pabianice – A. Dolny
18:00 – Włókniarz Konstantynów – Andrespolia Wiśniowa Góra – K. Przybysz
20:00 – ŁKS II Łódź – Stal Głowno – W. Pawlak

 

 

IV liga – III kolejka

23 SIERPNIA (ŚRODA) GODZ. 17:45 ZGIERZ

Boruta Zgierz (15) – Termy Ner Poddębice (8)

obsada sędziowska: Bartosz Banasiak (III liga)

 

pozostałe mecze:

(środa – 23 sierpnia)
17:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – KS Sand Bus Kutno – Konrad Gawroński (WS Łódź)
17:00 – Stal Niewiadów – Unia Skierniewice – Tomasz Skopiński (III liga)
17:00 – PGE GKS II Bełchatów – Omega Kleszczów – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
17:00 – KS Paradyż – Ceramika Opoczno – Cezary Białek (III liga)
17:30 – Warta Działoszyn – LKS Kwiatkowice – Wojciech Kretek (WS Piotrków Trybunalski)
18:00 – Zjednoczeni Stryków – Włókniarz Zelów – Michał Mularczyk (WS Skierniewice)
18:00 – Orkan Buczek – Pilica Przedbórz – Mateusz Anielak (III liga)
18:00 – Pelikan II Łowicz – Zawisza Pajęczno – Szymon Gaca (WS Skierniewice)

 

 

LIGA TYPERA

Rozkręcają się nam rozgrywki i już dzisiaj i jutro mamy kolejne spotkania o punkty. Jako pierwsi, dzisiaj wyjdą na boisko w Aleksandrowie Łódzkim zawodnicy z Sarnowa, którzy zmierzą się z zespołem, który w pierwszej kolejce pokonał drugą ekipę ŁKS-u. Jak można na stronie naszej drużyny wyczytać, zawodnicy GLKS Sarnów/Dalików, jadą po zwycięstwo. Termy Uniejów po remisowym meczu derbowym, zagra w środę mecz, który sami nazywają jak derby, więc pierwsze dwa pojedynki, będą ciężkie dla Termalnych. W środę nasza druga drużyna, tym razem Termy Ner, zagra z kolejnym beniaminkiem, tym razem przeciwnikiem będzie Boruta Zgierz. Po dwóch konfrontacjach z beniaminkami, wiemy, że łatwy to pojedynek nie będzie, tym bardziej, że Termy Ner nie są jeszcze na właściwych torach gry. Tak czy inaczej w tych dwóch spotkaniach, liczymy na dwa zwycięstwa.

 

mecz nr. 6: Sokół II Aleksandrów Ł. (4) – GLKS Sarnów/Dalików (9)

mecz nr. 7: Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (14)

mecz nr. 9: Boruta Zgierz (15) – Termy Ner Poddębice (8)

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

8 odpowiedzi

 1. mecz nr. 6: Sokół II Aleksandrów Ł. (4) – GLKS Sarnów/Dalików (9) 2:3

  mecz nr. 7: Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (14)4:2

  mecz nr. 9: Boruta Zgierz (15) – Termy Ner Poddębice (8) 1:3

 2. mecz nr. 6: Sokół II Aleksandrów Ł. (4) – GLKS Sarnów/Dalików (9) 2:3

  mecz nr. 7: Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (14) 3:1

  mecz nr. 9: Boruta Zgierz (15) – Termy Ner Poddębice 2:1

 3. mecz nr. 7: Termy Uniejów (8) – Orzeł Parzęczew (14) 3:2
  mecz nr. 9: Boruta Zgierz (15) – Termy Ner Poddębice (8) 1:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego