W sobotę turniej siatkówki. Kto zagra tym razem?

0
118
views

W sobotę 24 listopada 2018 roku po raz kolejny rozegrany zostanie Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka, tragicznie zmarłego propagatora sportu, w tym uniejowskiej siatkówki. W jesiennej edycji turnieju swoją obecność zapowiedziało kilkanaście zespołów.

Już po raz dziewiętnasty Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, przy współudziale Szkoły Podstawowej w Uniejowie organizuje Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka. Dla większości drużyn to już kolejny udział w organizowanym cyklicznie turnieju i jak podkreślają organizatorzy, z imprezy na imprezę widać coraz wyższy poziom oraz zaangażowanie zawodników biorących udział w rozgrywkach.


Fot. archiwum portalu www.uniejow.net.pl

Wśród drużyn, które już zapowiedziały udział w sobotnich rozgrywkach znalazły się: Nadir Poddębice, Wirtualni Zryw Dąbie, Drink Team Kalisz, Poddębice i okolice, Ksieżyc.pl Zduńska Wola, Victoria Zadzim, M Finanse Łódź, Kombajn Szczerców, Witonia, Wuja Team, KS Team Stare Miasto, Auto Centrum Lis Kalisz, Auto Mobile Torino Turek. Tym razem nie zobaczymy na boisku drużny MKS Malanów – zwycięzców dwóch ostatnich edycji turnieju. W marcu br. MKS Malanów po zaciętej rozgrywce wygrał z  Wirtualnymi Zryw Dąbie 2:1.

Zawody rozgrywane będą od godz. 10. w hali przy Szkole Podstawowej w Uniejowie. Zapraszamy do kibicowania.


Fot. archiwum portalu www.uniejow.net.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ