URSUS – TERMY NER live

0
43

URSUS Warszawa – TERMY NER Poddębice 3:0 (1:0)

15:30 Warszawa słońce piękna pogoda fajna muzyka mało kibiców zawodnicy na rozgrzewce

skład wyjściowy Neru: Chachuła Michał – Skupiński Filip, Gniadzik Patryk, Kobiera Sebastian, Filipiak Adrian – Kania Igor, Owczarek Jakub, Pabjańczyk Joachim, Salwin Szymon, Krawczyk Mariusz – Okoński Olaf

rezerwowi: Krzyżostaniak Jakub, Konieczny Adam, Przybylski Patryk, Sesay Alex, Woźniak Krzysztof, Paluch Kamil, Jarczewski Dariusz, Różycki Przemysław.

15:50 zawodnicy obu drużyn schodzą z boiska

15:59 zawodnicy prowadzeni przez sędziów wychodzą na boisko

race odpalone przez miejscowych kibiców siedzących … pod zegarem

w czerwonych strojach zawodnicy Traktorków jak spiker meczu mówi a goście w biało zielonych

16:04 pierwszy gwizdek sędziego  rozpoczynają goście a więc Ner

Pabjańczyk bardzo wysoko ustawiony a wiec jako napastnik

1 minuta meczu ładna akcja gospodarzy prawą stroną podanie w pole karne na 5 metr i do pustej bramki nie trafia zawodnik Ursusa

3 min. rzut wolny z 22 metra dla Neru

ustawia Igor Kania lewa noga wrzutka w pole karne i … rzut wolny dla miejscowych

6 ładne podanie do Pabjańczyka wpada w pole karne ale zostaje wypchnięty do boku ogrywa jednak zawodnika podaje na przedpole ale niestety wszyscy już wrócili

7 min. rzut wolny dla Ursusa za mocna wrzutka i spokojnie piłka opuszcza naszą strefę ale na chwilę bo znowu akcja dla gospodarzy i rzut rożny wykonany celnie na głowę Sztybrycha Przemysława ale na nasze szczęście obok bramki

10′ ładne podanie Sztybrycha wrzutka w pole karne kolegi i spokojnie piłka wychodzi za boisko

11′ ładna akcja Kani przejmuje Pabjańczyk ale niestety obrońca sprytnie powstrzymuje naszego zawodnika

przejęcie piłki przez Owczarka ładnie się urwał powstrzymany faulem przez przeciwnika ale sędzia jakoś widział inaczej

12′ traktorzysta łatwo mija Skupińskiego ale na nasze szczęście piłka zablokowana przez Gniadzika i rzut rożny po którym po raz kolejny Sztybrych uderza głową minimalnie obok słupka

14′ traktorzysta wpada w pole karne Skupiński go wycina ale sędzia na szczęście słaby ma wzrok

posiadanie piłki 60 do 40 % dla miejscowych

16′ piękna wrzutka w pole karne i minimalnie pika mija uderzona głową obok bramki … Chachuły

17′ Kania ma pecha w tym meczu bo co raz częściej się odbija od zawodnika miejscowych który wygląda troszkę jak za duży na tą dyscyplinę sportu

19 kolejna kontrowersyjna sytuacja w naszym polu karnym ale piłka wpada pod nogi traktorzysty i uderza na bramkę ale blokuje silny strzał nasz zawodnik

20′ piękny strzał na bramkę Chachuły ale nasz bramkarz na posterunku i rożny po którym po raz kolejny minimalnie przestrzela Sztybrych z głowy

DOSTAJEMY SMSA RÓŻA KUTNO – PISIA ZYGRY 2:3 !!!

22′ Okoński wpada w pole karne obrońca traktorów bardzo mocnym wślizgiem trafia w piłkę a następnie w nogę gdzie słychać trzask ochraniacza na szczęście

23′ akcja miejscowych prawą stroną a więc Skupińskiego łatwo ograny i … niestety GOOOL dla miejscowych

25′ prawą stroną przedziera się nasz zawodnik dostaje kosę ale sędzia niestety gwiżdże dla miejscowych faul

26′ traktorzysta wpada w pole karne jest kontakt z naszym obrońcą ale miejscowy pada jak porażony ale sędzia na szczęście nie gwiżdże

29′ ładna akcja gospodarzy lewą stroną naszą celne podanie w pole karne i minimalnie piłka omija naszą bramkę

30′ ładne podanie do Pabjańczyka ona jak to w swoim stylu ładne przyjęcie odwrócenie się zagranie do Okońskiego i … no właśnie nazwijmy to strzałem ale akcja była ładna

32′ dwa rzuty rożne pod rząd oba na szczęście obronione

33′ zawodnicy Neru próbują ale środkowa strefa jest nie widoczna Salwin jak zwykle schowany a Owczarek oswaja się z pozycją i widać że to nie jego miejsce

35′ traktorki utrzymują się przy piłce szukając podania otwierającego na gola ale dzielnie się bronimy a jak przechwytujemy piłkę szukamy podania do Joja ale jakoś to nam na razie nie wychodzi

36′ Filipiak się wkurzył urwał się z obrony ale niestety faulem go powstrzymują

37′ po wykonanym rzucie wolnym przechwytują traktorki ale powstrzymuje groźną kontrę Owczarek troszkę brutalnym wślizgiem po którym otrzymuje żółtą kartkę

trener Neru zauważył że naszą lewą stroną gospodarze cały czas prawie przeprowadzają akcje więc zamienił pozycjami Skupińskiego z Filipiakiem i  … traktorki teraz atakują naszą prawą stroną

43′ pierwsze opuszczenie strefy środkowej boiska przez Salwina pobiegł na połowę przeciwnika do końcowej aż linii boiska zmuszając traktorzystę do wybicia piłki

44′ piknikowa gra się zrobiła na boisku a na trybunach spora grupa ludzi kobiet dzieci słonecznik piwko coś jeszcze i brakuje tylko grilla

45′ sędzia spotkania zakończył pierwszą połowę po której Ner przegrywa 1:0

podsumowując pierwszą połowę to różnica drużyn jest kolosalna pod każdym względem cały czas u nas brak pomysłu na grę brak szybkości wytrzymałości warunków fizycznych no i ogrania coś niby próbujemy szukamy Joja z przodu ale to wszystko jest rozbijane na spokojnie przez miejscowych a traktorki spokojnie kontrolują przebieg meczu stwarzając ca jakiś czas sytuacje bramkowe po który na nasze szczęście piłka nie wpada do naszej bramki

na boisku rezerwowi bawią się kopiąc piłkę a więc nie widać żeby były przewidziane zmiany

trzeba dodać że Ner rozgrywa dzisiaj mecz na bardzo ładnym obiekcie jest on umiejscowiony między blokami domkami jednorodzinnymi są dwa boiska pełnowymiarowe basen kryty orlik małe boiska trawiaste asfaltowe do różnych gier i zabaw balon do tenisa ziemnego otwarta siłownia i do tego bardzo dużo ludzi z tego korzysta nie patrząc nawet na mecz lub jak widać dzieci z mamami się bawią dookoła a tatusie przy schłodzonych już napojach oglądają mecz przy bardzo miłej muzyce odpowiadającej temu miejscu ogólnie mówiąc każdy może znaleźć coś dla siebie aż miło się patrzy jak wszystko jest w jednym miejscu … aż nie czuć że się jest w stolicy naszej Polski no może z wyjątkiem przelatujących nad głowami co chwilę samolotami startującymi z lotniska

17:05 zawodnicy obu drużyn jak i sędziowie wychodzą na boisko

17: 07 sędzia główny spotkania rozpoczyna drugą połowę a rozpoczynają ją gospodarze traktorki jak komentator tego spotkania nazywa swoich piłkarzy

a jednak zmian … w końcu po trzech meczach trener dał troszkę spokoju Filipowi Skupińskiemu z grą na obronie i zmienił go na Przybylskiego Patryka

48′ wrzutka w pole karne interwencja naszego bramkarza i niestety zostaje faulowany

51′ obie drużyny próbują zmontować akcję dającą im gola ale kończą się te zamiary na obronie

54′ długo konstruowana akcja przez traktorki ale ładne podanie do boku wrzutka w pole karne po ziemi i minimalne uderzenie nad naszą bramką

56′ ładne minięcie zawodnika przez Kanię i niestety tylko próba strzału na bramkę

58′ Okoński próbuje rządzić w środku pola (i udaje mu się to) ale Salwin niestety traci piłkę za piłkę

59′ bardzo udany przechwyt przez Kobierę pobiegł do końca za nią obrońca traktorków za lekko do bramkarza i bardzo mało brakło żeby Jojo do niej doszedł

62′ Ner próbuje skonstruować akcję ofensywną i już kilka razy zawitaliśmy na połowę gospodarzy aż po ładnym AMBITNYM rajdzie naszego zawodnika zostaje brutalnie sfaulowany na 30 metrze od bramki traktorków

rzut wolny wykonany przez Okońskiego niestety nie udany

zmiana w Nerze za Owczarka Jakuba wchodzi Różycki Przemysław

65′ trzecia w tym meczu próba strzału na bramkę gospodarzy przez Ner w wykonaniu tym razem przez Różyckiego

68′ akcja lewą naszą stroną przez traktorki ładne podanie do Sztybrycha ale ten na nasze szczęście z 11 metra nie trafia w piłkę ale odbija się od naszego obrońcę trafia pod nogi kolegi a ten huknął ale na posterunku był nasz obrońca który zablokował ten strzał

69′ kolejna akcja miejscowych ale tym razem za długie podanie

71′ gooool niestety dla traktorków

kolejna akcja miejscowych lewą stroną naszą wpada przeciwnik w pole karne wykłada piłkę koledze na 8 metr w polu karnym i ten z łatwością strzela na 2:0 dla Ursusa

73′ kolejna akcja lewą naszą stroną ale tym razem na posterunku nasz bramkarz

75′ zmian w Nerze schodzi Igor Kania a wchodzi Adam Konieczny

77′ faul na naszym zawodniku wykonuje Jojo ładna wrzutka ale traktorki wybijają piłkę

78′ akcja przeciwników naszą lewą stroną wrzutka w pole karne ale za wysoka piłka

79′ Przemysław Sztybrych dwoi się i troi chyba chce strzelić gola

80′ mamy rzut rożny niestety bez zagrożenia dla zmarzniętego bramkarza traktorków

81′ podanie Sztybrycha do kolegi a ten minimalnie nad poprzeczką uderza

84′ nie potrzebna zabawa naszych obrońców strata i uderzenie na naszą bramkę na szczęście zablokowane

85′ łatwo ograny Różycki chodzący po boisku jak by nie miał sił traktorzysta wpada w pole karne podaje i blokujemy akcję

86′ rzut wolny dla nas z 30 metra wrzutka w pole karne i … bramkarz w końcu ma kontakt z piłkę łapie ją ze spokojem

88′ trener Neru woła Palucha do zmiany

89′ kolejna zmiana bez sensu na koniec meczu gdzie Ner nic nie może zdziałać w całym meczu ale niech pogra rezerwowy więc wchodzi Kamil Paluch schodzi Mariusz Krawczyk

90′ sędzia dolicza 4 minuty

91′ nuda na boisku obydwie drużyny czekają na koniec tego mizernego spotkania

ofiarnie gra w obronie Kobiera który nabawił się kontuzji

92′ gooool ładnie rozegrana akcja gospodarzy i zawodnik wychodzi sam na sam z Chachułą który nie ma szans i jest 3:0