Trzy sparingi Term Neru w tygodniu

0
35
views

 

 

 

 

 

11 lipca (poniedziałek) godz. 19:00 WARTA

Warta Sieradz – Termy Ner Poddębice

 

Nastąpiły zmiany w planie przygotowań do nowego sezonu drużyny seniorów. Podopieczni trenera Michała Bistuły już jutro (11 lipa) rozegrają pierwszy mecz kontrolny. Rywalem biało-zielono-czerwonych będzie Warta Sieradz, beniaminek III ligi gr. I.

Areną zmagań będzie obiekt w Warcie. Pierwszy gwizdek zaplanowano punktualnie na godz. 19. Pierwotnie do spotkania miało dojść dopiero 5 sierpnia, jednak tego dnia Warta rozpocznie ligowe zmagania. Tego dnia zatem, poddębiczanie zmierzą się z jednym z ligowych rywali, Omegą Kleszczów. Miejsce oraz godzina pojedynku zostanie podana w późniejszym czasie.

W środę (12 lipca) o godz. 18:30 biało-zielono-czerwoni podejmą reprezentację Powiatu Poddębickiego, natomiast w piątek trzecioligowy Pelikan Łowicz. To spotkanie odbędzie się na obiekcie Centrum Turystyki i Rekreacji. Początek o godz. 12.

 

Za podopiecznymi trenera Michała Bistuły pierwszy trening rozpoczynający letni okres przygotowawczy do startów w IV lidze w sezonie 2017/2018. Na zajęciach stawiło się łącznie 25 graczy, w tym kilku testowanych, głównie o statusie młodzieżowca.

Z kolei, w treningu nie uczestniczyli: Karol Domżał, Łukasz Dynel, Patryk Krymarys, Jakub Owczarek i Mariusz Solecki, którzy dostali od trenera zgodę na minimalne przedłużenie wakacji. Z kolei, Krzysztof Woźniak nadal zmaga się z urazem kostki, którego doznał jeszcze w minionym sezonie w konfrontacji z LKS Kwiatkowice.

Jutro dzień wolny, natomiast na kolejnych zajęciach poddębiczanie spotkają się już w najbliższy poniedziałek. Przyszły tydzień będzie dla biało-zielono-czerwonych niezwykle intensywny, bowiem rozegrają oni dwa mecze kontrolne. W środę z reprezentacją Powiatu Poddębickiego, a w piątek z trzecioligowym Pelikanem Łowicz.

źródło: termyner.poddebice.pl

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ