Obserwuj nas na Facebook

5

 

 

 

 

Już w piątek 25 listopada rusza XXI EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ SEZON 2016/2017′ o puchar Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego. Organizator Stowarzyszenie OK Poddębice, chciałby zaprosić sponsorów, którzy dzięki rozgrywkom mogliby się zareklamować a w zamian pomóc w nagrodzeniu najlepszych drużyn ligi oraz zawodników.

 

Zainteresowane firmy lub osoby, prosimy o kontakt pod nr. tel. 730-501-888.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS