#SzczepimySię

0
10
views

Narda dotycząca akcji #SzczepimySię z OSP

.

W dniu 4 sierpnia 2021 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Poddębicach odbyła się narada w zakresie rozpropagowania inicjatywy #SzczepimySię z OSP. W spotkaniu wzięli udział: Prezes Zarządu Powiatowego oraz Prezesi Zarządów Miejsko/Gminnych ZOSP RP wraz z przedstawicielami Urzędów Miast i Gmin powiatu poddębickiego, przedstawiciele jednostek OSP oraz kierownictwo tut. Komendy.

Naradę rozpoczął Komendant Powiatowy PSP w Poddębicach mł. bryg. Radosław Cieślikowski, który przedstawił szczegóły dotyczące inicjatywy oraz korzyści, które wiążą się z przystąpieniem do programu jednostek OSP. Następnie głos zabrał Naczelnik Wydziału Operacyjnego mł. kpt. Łukasz Olczyk, który udzielił odpowiedzi na zadane pytania przez uczestników w zakresie dostępności przykładowych umów, które należy podpisać z punktami szczepień. Poruszono także kwestię ubezpieczeń osób, którzy zdeklarują się na przewóz osób na szczepienie.
Podczas narady przekazano uczestnikom aktualny harmonogram trasy szczepieniobusów w terminie 8-15.08.2021 r. oraz kontakt do pracowników Wydziału Zdrowia obsługujących poszczególne obszary do ewentualnego wykorzystania przez jednostki OSP w akcji „Szczepimy się z OSP”.

 

Na zakończenie spotkania chęć udziału zadeklarowali przedstawiciele następujących jednostek OSP: Poddębice, Pęczniew, Uniejów, Spycimierz, Czepów, Niemysłów, Krzemieniew, Wartkowice i Zadzim.

źródło: https://www.gov.pl/web/kppsp-poddebice

 

INFORMACJA

Burmistrz Poddębic informuje, że w dniu 18 sierpnia br. (środa) w godzinach 9:00-14:00 na parkingu przy Placu Kościuszki przed kościołem św. Katarzyny odbędzie się szczepienie jednodawkową szczepionką przeciw Covid-19 Johnson&Johnson w szczepieniobusie.
Celem tego działania jest zaszczepienie jak największej liczby mieszkańców, a także edukacja i promocja szczepień przeciw Covid-19.

źródło: Gmina Poddębice

 

MOBILNE PUNKTY SZCZEPIEŃ

WYKAZ MOBILNYCH PUNKTÓW SZCZEPIEŃ W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM W DNIACH OD 8-15 SIERPNIA 2021 R.

 

źródło: Gmina Pęczniew

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ