Obserwuj nas na Facebook

Surowa lekcja dla Gromu

SONY DSC

 

 

 

 

KS KUTNO – NER PODDĘBICE 2-4 (1-0)

Bramki:1-0.Góralczyk.Łukasz(42′),1-1.Jarczewski.Dariusz(50′),1-2.Okoński.Olaf(53′),1-3.Sobańda.Szymon(80′),1-4.Okoński.Olaf(82′-karny),2-4.Kaczor.Bartosz(86′-karny).

KS.Kutno:Czekalski–Ławniczak(75`-Wójcik),Żemigała,Kaczor,Grzegorek–Błaszczyk(65`-Maśliński),Walczak, Ziemniak,Sobczak– Kierus(80`-Bartczak),Góralczyk(65`-M.Wietrzyk)

NER:Sokołowicz(46′-Marciniak)-Owczarek(75′-Pietrzak),Gniadzik,Woźniak,Tonn-Jarczewski(70′-Jurkowski), Bogołębski,Świątkiewicz((60′-Wojtczak),Pabjańczyk(75′-Sobańda),Stasiak(60′-Paluch)-Okoński.

nie.grali:Dopierała,Kubiak,Rachubiński

źródło: LKS Ner Poddębice

 

MGLKS Termy Uniejów – LKS Grom Powodów 15:1 (4:0)

… Grzegorz Kindlein-1

skład Gromu: Urbaniak – Kita, Galoch zawodnik testowany, Karolak – Bień S. (49′ Bień T.), Cichy, (46’Kupis), Pawlak, Ławniczak, Kindlein – Kulczycki

Mimo wysokiej przegranej Grom schodzi z boiska z podniesioną głową. Mecz z takim rywalem jak Termy Uniejów to bardzo dobra lekcja dla B-klasowca. Mecz przez 90 minut przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy pokazali zawodnikom Gromu jak wygląda poziom gry w Okręgówce. Grom przez pierwsze 40 min prezentował się nie najgorzej w grze obronnej i przeprowadził kilka ofensywnych akcji. Lecz to Termalni niemal każdą akcję kończyli strzałem, co dało tak wysokie zwycięstwo. Zawodnicy Gromu pokazali że potrafią walczyć, ten mecz wszedł nam w nogi jak żaden inny i mimo ogromnej przewagi gospodarzy, można powiedzieć że Grom biegał przez całe 90 minut. Poskutkowało to strzeleniem honorowej bramki w 78′ przez G.Kindlein. Po takiej lekcji gry w piłkę, można się wiele nauczyć i to spotkanie na pewno nie poszło na marne.

źródło: LKS Grom Powodów

 

Sokół Aleksandrów Łódzki (juniorzy) – GLKS Sarnów/Dalików 0:3 (0:2)

… Stachlewski Krzysztof-3

Skład: Matusiak – Paczkowski, Wijata, Kowalczyk, zaw. testowany – Olczak, Jesionowski, Skrobala, zaw. testowany – Stachlewski K., zaw. testowany.

 

 

W niedzielne popołudnie LKS Sazan Pęczniew rozegrał mecz kontrolny z Kobra Leźnica Wielka  (klasa A, grupa Łódź II). Pęczniewianie wygrali 4:2 (1:2) i tym samym odnieśli pierwsze zwycięstwo w nowym roku.

Pierwsza połowa:
W pierwszych minutach meczu obie drużyny starały się grać atakiem pozycyjnym i nie podejmowały większego ryzyka. Dopiero w 15 min nastąpiło ożywienie meczu. Rzut rożny dla Sazana na bramkę zamienił Szymon Domżał. Po golu obie drużyny grały otwarty futbol. Jedni i drudzy stwarzali sobie sytuacje bramkowe, jednak na kolejnego gola musieliśmy czekać do 30 min. W polu karnym gospodarzy sfaulowany został napastnik Kobry. Sędzia wskazał na 11 metr, a egzekutor wyrównał wynik meczu. Wydawałoby się, że do przerwy utrzyma się wynik remisowy, jednak błąd popełnił obrońca Sazana i Pęczniewianie na przerwę schodzili ze stratą jednego gola.

Druga połowa:
O ile pierwsza odsłona pojedynku była wyrównana, tak w drugiej inicjatywę przeleli zawodnicy Sazana. W 55 minucie po składnej akcji całej drużyny gola numer dwa zdobył Szymon Domżał. Bramka dodała gospodarzom animuszu. Dziesięć minut później było już 3-2 dla Sazana Pęczniew. Bramkę z rzutu karnego zdobył Piotr Walczak. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania w 70 min, również z rzutu karnego. Sazan powinien zwyciężyć dużo wyżej, jednak napastnicy zmarnowali kilka „stu procentowych” sytuacji. Piłkarzy Kobry w drugiej połowie było stać tylko na kilka składnych akcji.

Podsumowanie:
Gra Sazana Pęczniew uległa znacznej poprawie. Oczywiście jest jeszcze kilka elementów negatywnych, nad którymi trzeba popracować, jednak po dzisiejszym meczu optymistycznie patrzymy w przyszłość. Był to nasz trzeci mecz kontrolny, do inauguracji ligi pozostał nam miesiąc czasu. Mamy zatem czas na wyeliminowanie błędów.

LKS SAZAN PĘCZNIEW – KOBRA LEŹNICA WIELKA 4:2 (1:2)
BRAMKI: 2xSzymon Domżał, 2xPiotr Walczak.
Żółte kartki: brak.
Boisko: Byczyna

LKS SAZAN PĘCZNIEW: Zawodnik testowany (45′ Patryk Ożadowicz)  – Tomasz Igiel (C), Jacek Mieszalski, Darek Frontczak, Krzysztof Drewnisz – Artur Jewczak, Piotr Walczak – Marek Ciepłoch, Norbert Magnuski, Damian Cichoń – Szymon Domżał

NA ZMIANĘ WCHODZILI: Kamil Szubski, Grzegorz Kurzawa, Andrzej Wilczyński, Damian Kwiatkowski, Tomasz Kaczmarek, Jakub Tomczyk

​KONTUZJOWANI: Przemysław Marciniak, Łukasz Stawiszyński, Paweł Jóźwiak.

NIEOBECNI: Krzysztof Stawiszyński, Łukasz Rajewski, Jakub Soboń, Mariusz Bienias, Tobiasz Grzelak, Marcin Twardowski, Radek Krzesiński.

źródło: LKS Sazan Pęczniew

 

 

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Ogólnopolska Konferencja Trenerska

14 września Bełchatów stanie się stolicą polskiej myśli szkoleniowej. Na miejscowej GIEKSA Arenie, przy ulicy Sportowej, zorganizowana zostanie Ogólnopolska Konferencja Trenerska, której organizatorem jest Łódzki Związek Piłki Nożnej. Obecnie na

Obchody Święta Wojska Polskiego w Poddębicach

15 sierpnia w Poddębicach odbyły się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego, w których uczestniczyli przedstawiciele władz Powiatu, Beata Przybylska – Członek Zarządu Powiatu Poddębickiego oraz Andrzej Bartnik – Radny Rady Powiatu Poddębickiego. Wydarzenie