Sukces mieszkańca Powiatu Poddębickiego na gali MMA

0
25
views

MMA

 

 

 

 

 

Do prawdziwej sensacji doszło podczas walki wieczoru na gali M-1 Challenge 50, która odbyła się 15-go sierpnia w Sankt Petersburgu. Był to wyjątkowy, polsko-polski pojedynek, w najlepszej rosyjskiej organizacji MMA, czyli M-1 Global.

Zmierzyli się w nim: posiadacz pasa mistrzowskiego w wadze ciężkiej, Damian Grabowski (19-2 MMA, 2-1 M-1) z Opola i Marcin Tybura (11-0 MMA, 5-0 M-1) z Łęgu Balińskiego w Gminie Uniejów, który w ubiegłym roku wygrał turniej M-1 Grand Prix, stając się wielką sensacją rosyjskiej sceny Mieszanych Sztuk Walki.

Faworytem walki był Grabowski z uwagi na wcześniejsze dokonania. Pojedynek ku zaskoczeniu wszystkich rozstrzygnął się błyskawicznie, a zwycięzcą został mieszkaniec Powiatu Poddębickiego. Faworyt natomiast stał jak zaczarowany. Tak uznany zawodnik, jakim jest Damian Grabowski –  do tego momentu uważany za najlepszego polskiego zawodnika wagi ciężkiej, a przez niektórych za absolutnie najlepszego polskiego zawodnika MMA, został wręcz zdeklasowany przez przeciwnika.

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla Marcina Tybury.

 

Źródło: http://www.poddebicki.pl

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ