Samochodowe show. Emil Chaloupka wystąpił w Uniejowie

Ponad godzinę trwało show, które we wtorkowy wieczór dał Emil Chaloupka wraz ze swoją grupą ,,Monster Show Chaloupka”. Kaskader z czeskiej Pragi wystąpił w Uniejowie 28 sierpnia 2018 roku.

Samochodowe show, w tym widowiskowa jazda auta na dwóch kołach czy szybki przejazd z kaskaderem na dachu oraz drift zabytkową Syreną z silnikiem BMW można było zobaczyć na placu przy kompleksie boisk w Uniejowie. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiła czteroosobowa grupa z liderem – Emilem Chaloupka, będącym jednocześnie konstruktorem jednego z monster trucków, którego można było zobaczyć w finałowym pokazie miażdżenia aut.


Na zdj. Emil Chaloupka.

Jak powiedział nam przed pokazem, zarówno Syrenę, jak i monster trucka na bazie nadwozia Warszawy skonstruował sam w garażu. Obie maszyny powstawały przez ponad dwa miesiące. Syrena to konstrukcja, która powstała na podwoziu BMW E36, ma 6-tłokowy silnik i 150 KM.

Wrażenie na publiczności zrobiły także samochód z dwoma przodami i silnikami (Opel Doppel), którym jechało dwóch kierowców oraz rozpadający się w trakcie jazdy na trzy części – Citroen 2CV.

Grupa przez większość miesięcy w roku daje pokazy w Czechach, Słowacji i Polsce. Przerwę na odpoczynek i naprawę aut, kaskader ze swoją ekipą mają jedynie zimą. Sam Emil Chaloupka jest kaskaderem i daje pokazy już ponad 14 lat.

REKLAMA

(M.K)

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS