RUSZYŁY ZAPISY DO BIEGÓW W POWIECIE

0
234
views

Zapisy na  XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam trwają. Dla wszystkich, którzy zapiszą się do 31 sierpnia wpisowe wynosi zaledwie 40 zł.

Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę jest organizowany już po raz dwunasty. Tym razem bieg odbędzie się w niedzielę 14 października 2018 r.

Do dzisiaj na listę zawodników wpisały się już 133 osoby. Wszyscy, którzy zapiszą się do końca sierpnia mogą zapłacić tylko 40 zł wpisowego. Do 30 września opłata będzie wynosiła 50 zł, a od 1 października 70 zł.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział blisko tysiąc biegaczy, a z czasem 00:30:44 wygrał Robert Głowala. Wśród kobiet najlepsza z czasem 00:35:40 była Ewa Jagielska.

Bieg do Gorących Źródeł to zawody na dystansie 10 km. Wszyscy, którzy chcą się zapisać mogą to zrobić za pomocą strony internetowej: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4151

źródło: uniejow.net.pl

 

Zapraszamy na I Bieg Legionów Polskich

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości i upamiętnienia walczących na tych terenach żołnierzy Legionów Polskich zapraszamy na „I Bieg Legionów Polskich” w Wartkowicach na dystansie 11 km.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Kultury Fizycznej – Klub Sportowy GROM Powodów, Urząd Gminy Wartkowice, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach.

Termin – 16 września 2018r. (niedziela), start biegu godz. 13.00.

Miejsce – Stadion Gminny w Wartkowicach ul. Targowa 25.

Ceremonię zakończenia imprezy zaplanowano na godz. 15.30.

Trasa Biegu: ul. Targowa – ul. Spółdzielcza  – Ner–Ner Parcel – Mrówna –odbicie na Kłudno – stara kolejka – Ner Parcel–ul. Targowa

Meta: Przy Stadionie Gminnym, ul. Targowa 25

Długość trasy: 11 km

Rejestracja zawodników oraz opłata startowa odbywa się poprzez formularz na stronie:

Regulamin biegu: tutaj
źródło: Gmina Wartkowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ