Radni przejeli patronat

DSC_3402

 

 

 

 

 

 

Są pierwsi radni, którzy zgodzili się patronować najlepszych zawodników ligi, którym ufundują nagrody.

Podczas ligi, zawodnicy walczą poza miejscami na podium, także o miano najlepszego zawodnika, bramkarza i strzelca, nad którymi bacznie będą przyglądać się radni naszej ziemi. Podczas inauguracji zakończenia XX Edycji Poddębickiej Ligi Halowej ci zawodnicy zostaną osobiście nagrodzeni a także najlepszy typer ligi.

 

 

Radni którzy przejeli patronat

Najlepszy bramkarz ligi: Roman Morawski

Najlepszy strzelec ligi: Przemysław Jaszczak

Najlepszy zawodnik ligi: Emilia Błaszczyk

Najlepszy typer ligi: Andrzej Twardowski

 

 

Trzy najlepsze drużyny ligi, otrzymają puchary ufundowane przez Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego, który przejął patronat nad ligą, jak co roku.

 

 

Dla trzech najlepszych drużyn są przewidziane nagrody, oraz najlepsza ekipa zagra w turnieju mistrzów. W tym turnieju, wystąpią mistrzowie wszystkich lig amatorskich w halowej piłce nożnej, organizowanych w województwie Łódzkim, który prawdopodobnie odbędzie się w … Poddębicach.

 

 

Dla najlepszych kibiców każdej kolejki PLH,

„MAŁA GASTRONOMIA” ufundowała małą przekąskę !!!

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS