Program Earth Festival Uniejów 2021

0
48
views

Do koncertu Gwiazdy dla czystej Polski pozostało już tylko kilka dni, ale wydarzenie Earth Festival Uniejów 2021 to także dwa dni pełne rozmaitych aktywności w Ekomiasteczku, oczywiście o tematyce ekologicznej. Co w programie?

 

Po raz kolejny, partnerzy wydarzenia przygotowali Ekomiasteczko w formie piknikowej ze specjalnymi strefami, w których będą odbywały się warsztaty, animacje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami. Wśród nich warto odwiedzić stoisko Uzdrowiska Termalnego, na którym będzie można się dowiedzieć jak pozbyć się plastikowych butelek oraz własnoręcznie ozdobić drewniany brelok i zakładki do książek z możliwością zabrania ich do domu. Innymi słowy – nauka podana w prostej, przystępnej formie z dużą dozą zabawy.

Zapraszamy do strefy festiwalowej w sobotę i niedzielę 21-22 sierpnia 2021, od godziny 11:00.
Poniżej załączamy szczegółowy program:

Śledźcie stronę i For-EARTH-foR-US , aby zaplanować swój bezpieczny udział w Festiwalu i obserwować ulubionych artystów.

Wybierając się do Uniejowa będziecie zobowiązani do zachowania osobistych zasad bezpieczeństwa (zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, odpowiednie odległości między sobą) i respektowania środków bezpieczeństwa organizatora, takich jak np. limit jednoczesnego wejścia.

O zasadach bezpiecznej organizacji Earth Festivalu dowiecie się więcej na  stronie organizatora w zakładce bezpieczeństwo.

Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Program Czysta Polska, Uzdrowisko Termalne Uniejów, Termy Uniejów, a także Fundacja Polsat, Polkomtel operator sieci Plus, Polsat Box dawniej Cyfrowy Polsat, Esoleo, ZE PAK S.A. Elektrownia Pątnów.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Klimatu oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska.
Patronami medialnym „Earth Festival 2021” są: Interia oraz Radio ZET.
Organizatorami wydarzenia są: Visionair i For Earth For Us.

A.Ow.

źródło: Gmina Uniejów

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ